Visos naujienos

selem1.jpg
2020 04 02
Šilta žiema sutrukdė atlikti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege

Dėl šiltos ir besniegės praėjusios žiemos nebuvo sąlygų atlikti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege, kaip to reikalauja Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės.

auto1.jpg
2020 04 02
Aplinkos ministerija kompensuos gyventojams dalį išlaidų už įsigytą elektromobilį

Siekiant sumažinti neigiamą transporto poveikį klimatui ir skatinti naudotis mažataršiais automobiliais, gyventojams bus  kompensuojama dalis išlaidų už įsigytą elektromobilį. Šiam tikslui iš Klimato kaitos programos skirta 5 mln. eurų.

renov1.jpg
2020 04 01
Statybos sektorius karantino sąlygomis – teisės aktų pakeitimai ir rekomendacijos

Aplinkos ministerija inicijavo teisės aktų pakeitimus, skirtus statybos sektoriui prisitaikyti prie karantino sąlygų, ir išplatino parengtas rekomendacijas visuomenei ir skirtinguose sektoriuose veikiantiems subjektams.

miškas1.jpg
2020 04 01
Medžioklės ir žvejybos taisyklių pažeidėjų laukia sunkesni laikai

Aplinkos ministerija parengė reikiamų teisės aktų pakeitimų projektus, skirtus griežtinti atsakomybę už medžioklės ir žvejybos taisyklių reikalavimų pažeidimus, ir šiandien pateikė juos suinteresuotoms institucijoms derinti.

bokšt1.jpg
2020 03 31
Senos formos registruoti medžioklės lapai – iki rugpjūčio 15 d.

Medžioklės plotų naudotojams leidžiama senos formos medžioklės lapus, t. y. registruotus ir pažymėtus iki 2019 m. lapkričio 1 d., naudoti ir toliau iki š. m. rugpjūčio 15 d., siekiant karantino metu išvengti nebūtinų tiesioginių kontaktų su Aplinkos apsaugos departamento pareigūnais.

aad1.jpg
2020 03 31
Aplinkosaugos pareigūnai ir ekstremalios padėties šalyje metu kovoja su pažeidimais

Nuo karantino pradžios Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dirba aktyviu aplinkosauginės kontrolės režimu. Jie sklaido pažeidėjų viltį, kad šiuo metu atrištos rankos savivalei.

zuvis.jpg
2020 03 31
Priminimas žvejams mėgėjams

Aplinkos ministerija p rimena, kokių reikalavimų turi laikytis žvejai mėgėjai karantino laikotarpiu ir kokių žuvų nebegalima gaudyti nuo rytojaus, balandžio pirmosios.

reindž.jpg
2020 03 30
Vaikams – virtualios galimybės tapti jaunaisiais gamtos reindžeriais

Karantino laikotarpiu didėja susidomėjimas nemokama Jaunųjų gamtos reindžerių platforma. Joje – 6-14 metų vaikams skirti žaidimai ir linksmos užduotys apie gamtą.

kompas.jpg
2020 03 27
Sprendimai dėl daugiabučių renovacijos ir vieši aptarimai – tik nuotoliniu būdu

Aplinkos ministerija ragina karantino metu visas procedūras sprendimams daugiabučių renovacijos ir kitais su bendrosios nuosavybės valdymu ir priežiūra susijusiais klausimais vykdyti tik nuotoliniu būdu.

ugnis.jpg
2020 03 26
Žmonės kviečiami saugoti ne tik save, bet ir gamtą

Šiuo nelengvu karantino laikotarpiu dėl galiojančių apribojimų daugiau žmonių lankosi gamtoje, todėl miškuose didėja tikimybė kilti gaisrui nuo numestos nuorūkos ar paliktos neužgesintos laužavietės.

kauke.jpg
2020 03 26
Pratęsus šalyje karantiną, iki balandžio 13 d. gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu

Vyriausybės sprendimu dėl koronaviruso plitimo grėsmės visoje šalyje nuo kovo 16 d. paskelbtas karantinas pratęstas iki balandžio 13 d. Jo metu gyvenojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.

siuksliu maisas2.jpg
2020 03 25
Pateiktos rekomendacijos gyventojams ir atliekų tvarkytojams, kaip tvarkyti atliekas karantino metu

Parengtos ir išplatintos rekomendacijos, kaip tvarkyti atliekas karantino metu.  Nors nėra pagrindo teigti, kad komunalinių atliekų srautas galėtų būti koronaviruso plitimo židiniu, šios rekomendacijos parengtos maksimaliam gyventojų ir atliekų tvarkytojų saugumui užtikrinti.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 36 Pirmyn