Visos naujienos

asbestas1.jpg
2019 09 17
Savivaldybėms skirta lėšų asbesto atliekoms saugiai šalinti

Aplinkos ministerija šalies savivaldybėms pagal jų pateiktas paraiškas skyrė dotacijas asbesto turinčioms gaminių atliekoms surinkti apvažiavimo būdu, transportuoti ir saugiai šalinti iš Atliekų tvarkymo programos lėšų.

nov.png
2019 09 17
Gamtos mėgėjams – rudeninis gervių „koncertas“ Novaraistyje

Rugsėjo 19 d. gamtos mėgėjai kviečiami į Novaraisčio ornitologinį draustinį pasigrožėti gervių pulkais, suskrendančiais į pelkę nakvoti, ir paklausyti jų įspūdingų giesmių.

Gelioniu duobe2.jpg
2019 09 16
Per išvyką į Aukštadvario kraštą geologai supažindins ir su „velniškuoju“ paveldu

Rugsėjo 20 d.  Lietuvos geologijos tarnyba  kviečia į Geologinio paveldo dienai skirtą kelionę po Aukštadvario kraštą. Ji skirta supažindinti su šio regiono geologinio paveldo slėpiniais.

taik1.jpg
2019 09 16
Tarp svarstytų medžioklės tvarkymo aktualijų – siūlymas leisti naudoti naktinio matymo taikiklius

Medžioklės tvarkymo konsultacinė taryba apsvarstė aktualius medžioklės klausimus. Tarp jų – ir siūlymą leisti naudoti naktinio matymo taikiklius ir garso slopintuvus medžiojant šernus, invazinių rūšių gyvūnus ir plėšrūnus.

judumo.jpg
2019 09 16
Europos judumo savaitė „užkrėtė“ visas šalies savivaldybes

Šiandien prasideda Europos judumo savaitė – tradicinė pasaulio miestų akcija, kasmet rengiama rugsėjo16-22 d. Joje šiemet pirmą kartą dalyvauja visos 60 mūsų šalies savivaldybių.

misk.jpg
2019 09 13
Rytoj į miškus – nemokamai

Rytoj 11 val. visoje šalyje miškininkai kviečia į ekskursijas po miškus. Jos vyks Valstybinių miškų urėdijos  visų 26 regioninių padalinių teritorijose. Į ekskursijas nemokamai veš autobusai.

aad1.jpg
2019 09 13
Akcija „Medžioklė“ – tauriųjų elnių ir briedžių apsaugai stiprinti

Poryt, rugsėjo 15 d., prasidės aplinkosaugos akcija „Medžioklė“, skirta tauriųjų elnių ir briedžių apsaugai stiprinti jų rujos metu. Ji vyks iki spalio 15-osios.

salmas2.jpg
2019 09 13
Statybininkų dieną – šimtas tūkstančių sveikinimų

Rytoj šalies statybos sektoriaus bendruomenė pažymės savo profesinę šventę. Šiame sektoriuje dabar dirba apie 100 tūkstančių žmonių.

Viršelis1.jpg
2019 09 12
Leidinys apie biologiškai skaidžių atliekų tvarkymą – nemokamai

Naujas VšĮ „Grunto valymo technologijosׅ“ specialistų parengtas leidinys ,,Biologiškai skaidžių atliekų tvarkymas“  pravartus ne tik specialistams, bet ir norintiems iš tokių atliekų pasigaminti komposto.

APVA1.jpg
2019 09 12
Priimamos paraiškos dvišaliams vystomojo bendradarbiavimo projektams finansuoti

Nuo šiandien APVA priima paraiškas dvišaliams vystomojo bendradarbiavimo projektams, skirtiems klimato kaitai švelninti ir inovatyvioms technologijoms diegti besivystančiose šalyse, perduodant gerąją Lietuvos patirtį, finansuoti.

akm1.jpg
2019 09 12
Atnaujintas Akmenų muziejaus parkas atsiveria lankytojams

Šiandien atidaromas atnaujintas Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus parkas. Stipriai atsinaujinęs  muziejus tikisi gerokai gausesnio lankytojų srauto.

uzbekistanas1.jpg
2019 09 11
Uzbekijos parlamentarams – apie Lietuvos patirtį

Aplinkos ministerijoje apsilankiusi Uzbekistano Respublikos parlamento narių delegacija susipažino su mūsų šalies patirtimi statybos ir teritorijų planavimo srityje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 35 Pirmyn