Konsultacinė taryba aptarė medžioklės tvarkymo aktualijas

Data

2019 07 12

Įvertinimas
3
posedis.png

Šiandien Aplinkos ministerijoje susirinkusi Medžioklės tvarkymo konsultacinė taryba aptarė medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pakeitimus, kitų medžioklę reglamentuojančių teisės aktų projektus ir medžiotojų bendruomenei rūpimus klausimus.

Tarybos nariai nutarė nepritarti, kad būtų grįžtama prie licencijų medžiojamiesiems gyvūnams sumedžioti, tačiau, jų požiūriu, nereikia atsisakyti kai kurių medžiojamųjų gyvūnų rūšių sumedžiojimo limitų. Taip pat, Tarybos siūlymu, medžioklės taisykles reikėtų keisti rečiau, bet aprėpiant daugiau nuostatų.

Sutarta neatsisakyti medžioklėtvarkos projektų, tačiau juos supaprastinti, kad jie būtų labiau funkcionalūs ir realiai naudojami. Šiuo tikslu planuojama suburti darbo grupę.

Medžioklės tvarkymo konsultacinė taryba – tai Aplinkos ministerijos patariamoji institucija medžioklės ūkio tvarkymo ir plėtros klausimais. Ji teikia pasiūlymus, išvadas ir rekomendacijas, susijusias su medžioklės ūkio tvarkymo programomis, projektais, teisės aktų rengimu, tobulinimu ir įgyvendinimu.

Ryšių su visuomene skyrius