Ministerijos išsako nuomones, kokį sezoninį laiką Lietuvai pasirinkti

Data

2018 11 19

Įvertinimas
5
laikr.jpg

Vyriausybės surengtoje viešojoje konsultacijoje dėl nuolatinio laiko Lietuvoje pasirinkimo Aplinkos ministerijos nuomonė bus išsakyta rytoj, lapkričio 20 d.

Šios konsultacijos tikslas – išklausyti skirtingų sektorių suinteresuotų šalių nuomones ir argumentus, kurį sezoninį laiką mūsų šaliai reikėtų pasirinkti, ir išgirsti siūlymus, kaip galima būtų prisitaikyti prie būsimų pokyčių. Šiandien savo nuomones išsakys Švietimo ir mokslo, Sveikatos apsaugos ir Žemės ūkio ministerijos, rytoj – be Aplinkos ministerijos, Ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo, Susisiekimo ir Energetikos ministerijos.

Europos Sąjungos mastu planuojant atsisakyti sezoninio laiko keitimo, Lietuva, kaip ir kitos ES valstybės, turi apsispręsti, kurį – vasaros ar žiemos – laiką pasirinkti kaip nuolatinį. Visuomenės nuomonę padės išsiaiškinti reprezentatyvi gyventojų apklausa, suinteresuotų šalių – viešosios konsultacijos. Galutinis šalies sprendimas bus priimtas nuolatinio laiko pasirinkimą suderinus ir su kaimyninėmis valstybėmis.

Ryšių su visuomene skyrius