Pratęstas Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkursas

Data

2019 11 05

Įvertinimas
1
lodosoc.jpg

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkursas, kurį organizuoja Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, pratęstas iki lapkričio 15 d. Paraiškas reikia siųsti elektroniniu paštu nava@socmin.lt.

Šiemet bus varžomasi dėl keturių nominacijų – Aplinkai draugiškiausios įmonės, Metų bendruomeniškiausios įmonės, Metų darbovietės ir Šeimai palankiausios darbovietės. Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai parodžiusi įmonė bus paskelbta Metų socialiai atsakinga įmone. Šis apdovanojimas skiriamas verslo subjektui, kuris bus pateikęs paraiškas visoms nominacijoms ir pasiekęs didelės pažangos visose socialinės atsakomybės srityse.

Įmonė gali laimėti ne tik vieną, bet ir kelias nominacijas. Kiekviena iš jų skirstoma į tris kategorijas, atskirai apdovanojant mažas (iki 49 darbuotojų), vidutines (nuo 50 iki 249 darbuotojų) ir dideles (nuo 250 darbuotojų) įmones.

Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus. Nuo 2013 m. šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.

Ryšių su visuomene skyrius