Visos naujienos

RSS Spausdinti
VMU-1.png
2019 08 23
Paskelbtas konkursas Valstybinių miškų urėdijos direktoriaus pareigoms užimti

Aplinkos ministerija paskelbė konkursą valstybės įmonės „Valstybinių miškų urėdija“ direktoriaus pareigoms užimti. Dokumentai priimami iki rugsėjo 6 d.

eko1.jpg
2019 08 23
Bernardinų sode – „eko“ šeštadienis visuomenei su dirbtuvėmis ir daiktų mainais

Šeštadienį, rugpjūčio 24-ąją, sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami į Bernardinų sodą, kur vyks Aplinkos ministerijos inicijuoto projekto „Misija: nulis“ renginys ekologinei visuomenės savivokai skatinti.

ore.jpg
2019 08 22
Aplinkosaugininkai žvalgo vandens telkinius ir sraigtasparniu

Tikrindami, ar yra neteisėtai pastatytų tinklų ar kitokių žvejybos pažeidimų, aplinkosaugininkai kartu su karinių oro pajėgų pareigūnais sraigtasparniu apžiūrėjo Kuršių marias.

miestas.jpg
2019 08 21
Miestų ateitis – pagal Lietuvos urbanistinės politikos kryptis

Lietuvos urbanistinės politikos kryptys, kurias patvirtino aplinkos ministras, turėtų tapti vertybiniu pagrindu tvariems miestams ir kitoms gyvenamosioms vietovėms planuoti. Kartu patvirtintos ir rekomendacijos šioms kryptims įgyvendinti.

konf.jpg
2019 08 20
Ženevoje Lietuva laikosi reiklios ES pozicijos dėl neteisėtos prekybos laukine fauna ir flora

Pasaulinėje Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių apsaugos tarptautinės prekybos konvencijos šalių 18-ojoje konferencijoje, kuri šiuo metu vyksta Ženevoje, Lietuva laikosi bendro ES požiūrio numatytais išnagrinėti tarptautinės prekybos laukiniais gyvūnais bei augalais klausimais.

MIV.png
2019 08 19
Moksleiviai jau išmėgino ministro kėdę

Aplinkos ministeriją pasirinkę projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai – Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos abiturientas Valdas Vitartas ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleivė Gabija Vasiliauskaitė – šiandien susitiko su ministerijos vadovybe ir išmėgino ministro kėdės tvirtumą.

misk.jpg
2019 08 19
Privačių miškų savininkų apklausa apie jiems kylančias problemas

Privačių miškų savininkai kviečiami dalyvauti Aplinkos ministerijos užsakymu bendrovės „Factus“ atliekamoje  apklausoje, skirtoje išsiaiškinti jiems kylančias problemas ir siūlomus tų problemų sprendimo būdus.

vemb.jpg
2019 08 16
Varnių regioniniame parke – Didžioji žemaičių talka

Žemaitijos metams pažymėti Varnių regioninio parko direkcija rugpjūčio 24 d. kviečia į Didžiąją žemaičių talką buvusioje žemaičių kunigaikščio Vykinto miesto vietoje, kuri yra šiame parke

ren.jpg
2019 08 14
Prasideda dar vienas daugiabučių renovacijos etapas

Aplinkos ministerijos paskelbtu nauju kvietimu teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą prasideda dar vienas jų renovacijos etapas.

gamtukai.jpg
2019 08 14
Elektroninis vedlys mokytojams, kaip vaikus sudominti gamtos pasauliu

Parengta nauja elektroninė mokymo ir metodinė priemonė, kuri leidžia plėsti praktinio gamtos pažinimo galimybes. Tai metodiniai patarimai mokytojams , kaip vaikus patraukliai supažindinti su gyvąja ir negyvąja gamta.

klipas.jpg
2019 08 13
Konkursą laimėjęs vaizdo klipas – jau TV ir viešojo transporto ekranuose

Aplinkos ministerijos surengto vaizdo klipų-socialinės reklamos konkursą jaunimui „Vienkartinių puodelių šlovės pabaiga“ laimėjęs klipas jau pradėtas rodyti per LNK televiziją ir viešajame transporte.

fest.jpg
2019 08 12
Gamtos festivalis „Vidur ežerų“

Rugpjūčio 17 d. Aukštaitijoje, Antaviešės vienkiemyje šalia Peršokšnos upės, rengiamas festivalis gamtoje „Vidur ežerų” skirtas supažindinti su Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko turtais.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 25 Pirmyn