Visos naujienos

RSS Spausdinti
plaST.jpg
2020 02 27
Lietuva pasirašys Europos plastiko paktą

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos pasiūlytai pozicijai prisijungti prie Europos plastiko pakto iniciatyvos ir įgaliojo ministeriją pasirašyti šį paktą. Jis yra  skirtas kovai su vienkartinio plastiko gaminių ir pakuočių vartojimo keliamomis problemomis.

viceke1.jpg
2020 02 26
Moderniausiame šalies medelyne – net trys miško sėjinukų derliai per metus

Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninio padalinio medelyne prasidėjo pavasarinė sėja. Šis medelynas, pasak čia apsilankiusios aplinkos viceministrės Rasos Vaitkevičiūtės, yra vienas moderniausių šalyje.

gaubl1.jpg
2020 02 26
Klimato kaitai skirtas seminaras: nuostatos, elgsena ir komunikacija Lietuvoje

Kovo 16 d.  Aplinkos ministerijoje vyks KTU mokslininkų organizuojamas seminaras „Klimato kaitos nuostatos, elgsena ir komunikacija Lietuvoje. Gairės socialiniams pokyčiams“. Norintieji dalyvauti kviečiami užsiregistruoti iki kovo 9 d.

expo1.jpg
2020 02 25
Lietuvos pasiruošimas pasaulinei parodai „EXPO 2020“ įgauna vis didesnį pagreitį

Jau paskelbtas konkursas  Lietuvos paviljono pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“  vidaus ekspozicijos koncepcijai ir jos projektui sukurti, taip pat būsimų gidų bei vertėjų ir kavinės bei suvenyrų parduotuvės operatoriaus atrankos.

lgt1.jpg
2020 02 25
Lietuvoje didėja bendra naudingųjų iškasenų gavyba

Bendra naudingųjų iškasenų gavyba šalyje, Lietuvos geologijos tarnybos duomenimis, pernai padidėjo net 4,7 proc.

malis2.jpg
2020 02 25
Dvi saulės elektrinės Malyje įrengtos su Lietuvos parama

Malyje pradėjusios veikti dvi saulės elektrinės įrengtos įgyvendinus vieną iš Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo projektų, skiriamų besivystančioms šalims spręsti klimato kaitos problemas panaudojant saulės energiją.

kulg.jpg
2020 02 24
Su metiniu lankytojo bilietu – nemokami renginiai saugomose teritorijose

Į sigyjusieji metinį valstybinio parko lankytojo bilietą ir taip savanoriškai parėmusieji saugomas teritorijas galės nemokamai dalyvauti nemažai įspūdingų nacionalinių ir regioninių parkų renginių.

foto 1.jpg
2020 02 21
Medžiojamųjų gyvūnų apskaita – visus metus

Nors dėl klimato sąlygų dabar nėra galimybių vykdyti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege, duomenys apie juos turi būti renkami visus metus.

expo.jpg
2020 02 21
Apie Lietuvos pasirengimą pasaulinei parodai „EXPO 2020“ – ir Vilniaus knygų mugėje

Vilniaus knygų mugėje, sutraukiančioje tūkstančius lankytojų, savo stendą turi ir Aplinkos ministerija. Jis skirtas supažindinti, kaip Lietuva rengiasi pasaulinei parodai „EXPO 2020“.

punia.jpg
2020 02 21
Siūlomi Punios šilo apsaugos tikslai pagrįsti išsamiais tyrimais ir specialistų išvadomis

Aplinkos ministerija primena, kad šiuo metu su visuomene yra svarstomi aplinkos ministro įsakymų, kuriais siūloma nustatyti Punios šilo apsaugos tikslus, projektai.

ren1.jpg
2020 02 20
Bus renkamas geriausias renovuoto daugiabučio projektas

Šiemet vėl rengiami Metų renovacijos projekto rinkimai. Šalies gyventojai kviečiami įvertinti ne anksčiau kaip 2018 m. renovuotus daugiabučius ir nuspręsti, kurie projektai buvo geriausi.

punia.jpg
2020 02 19
Punios šilo genetiniam turtui išsaugoti – miškininkų pastangos

Punios šilo genetiniame medyne augančios pušys yra priskirtos ne tik mūsų šalies, bet ir Europos genetiniams ištekliams. Miškininkų rūpestis – išlaikyti šį medyną gyvybingą ir skatinti jį atsikurti.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn