BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Aktuali informacija Ukrainos gyventojams

Siekiant padėti iš karo zonos pabėgusiems ukrainiečiams kuo sklandžiau integruotis, įsidarbinti pagal specialybę, Aplinkos ministerija trumpina architekto ir statybos inžinieriaus profesinės kvalifikacijos pripažinimo procedūrą bei supaprastina dokumentų pateikimo tvarką.  

Planuojama, kad visas procesas užtruks iki 1 mėnesio.  Bus taikoma lankstesnė procedūra, sumažinant formalumus iki minimumo: reikės pateikti tik būtiniausius dokumentus, šių dokumentų tikrumą galės patvirtinti pareiškėjas (neprašant notaro ar atitinkamos institucijos tvirtinimo). Turės būti pateiktas tik būtiniausių dokumentų (diplomo ar kito architekto, statybos inžinieriaus profesinę kvalifikaciją patirtinančio dokumento) vertimas į lietuvių kalbą. 

Tuo atveju, jeigu Ukrainos pilietis, neturėtų architekto ar statybos inžinieriaus diplomo, kito architekto ar statybos inžinieriaus profesinę kvalifikaciją patirtinančio dokumento, Aplinkos ministerija nagrinėtų kitą pareiškėjo ar kitų institucijų pateiktą informaciją apie įgytą išsilavinimą, su architektūra, inžinerija susijusią veiklą. 

 

Kontaktas pasiteiravimui dėl architektų profesinės kvalifikacijos pripažinimo: 

Algimantė Treinienė

Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyriausioji specialistė

Telefonas: + 370 646 93675 

El. paštas: [email protected]

 

Kontaktas pasiteiravimui dėl statybos inžinierių  profesinės kvalifikacijos pripažinimo: 

Karolina Petniūnienė

Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyriausioji specialistė

Telefonas: +370 695 57893

El. pastas: [email protected]

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-27