BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atliekų mažinimo savaitė

Kasmet paskutinę lapkričio savaitę vykstanti Europos atliekų mažinimo savaitė – visose Europos šalyse vienu metu vykstanti kampanija, kurios tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą tvaraus išteklių naudojimo ir atliekų tvarkymo klausimais.

Renginius organizuoti gali visi: valstybės institucijos, valstybinės ir privačios įmonės, mokslo ir švietimo įstaigos, bendruomenės, kiti (ligoninės, socialinės globos namai, kultūros centrai, pavieniai dalyviai...).

Europos atliekų mažinimo savaitės renginių metu dalyviai turi galimybę susipažinti su įvairiomis galimybėmis, padedančiomis išvengti atliekų. Jie keičiasi idėjomis apie antrinį atliekų panaudojimą, mokosi tinkamai tvarkyti jau susidariusias atliekas, dominuojančia tema kuria eiles ir dainas, keičiasi nebereikalingais daiktais, skaito paskaitas, užsiima socialine veikla ir pan.

Aplinkos ministerija padėkos raštais apdovanoja geriausius ir išradingiausius dalyvius, konkurso nugalėtojams įteikiami specialūs prizai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-27