BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Aplinkos ministerijos logotipas

Aplinkos ministerija yra įstaiga, kurianti ryšį tarp gamtos ir žmogaus.

Gamta politikoje neturi balso, todėl mes KARTU su visuomene esame gamtos atstovai. Kasdieniame darbe ir gyvenime stengiamės būti pavyzdžiu kitiems – tausojame išteklius, saugome gamtą, kuriame ir palaikome aplinkosaugines iniciatyvas. Mūsų pamatinės vertybės: profesionalumas, bendravimas, nuoseklumas, skaidrumas ir kūrybiškumas.

Pagrindinis Aplinkos ministerijos vizualinio identiteto tikslas – paprastai ir aiškiai komunikuoti su visuomene, ekspertais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir užsienio šalimis.

Aplinkos ministerijos logotipas yra pagrindinė ir geriausiai atpažįstama, mūsų vardą reprezentuojanti priemonė. Logotipas kalba apie holistiškumą, kuris yra sutinkamas ministerijos veikloje, apjungiant daugybę sričių, taip siekiant geresnės ateities visiems.

Holistiškumas logotipe atsiskleidžia per iš atskirų pusių ateinančių linijų susijungimą į logotipo simbolį. Susijungiantys elementai kartu simbolyje sukuria Aplinkos ministerijos monogramą.