BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


JUOZO VIRBICKO PREMIJA

Siūlymų 2021 metų Juozo Virbicko premijai gauti laukiame iki gegužės 1 dienos elektroniniu paštu [email protected] kartu su trumpa kandidato biografija ir darbų, už kuriuos siūloma skirti premiją, aprašymu. Jeigu pasiūlymą teikia ne juridinis asmuo, reikia atsiųsti ir valstybės ar savivaldos institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos rekomendacinį raštą.

Juozo Virbicko premija teikiama kas dvejus metus – nelyginiais kalendoriniais metais, premijos dydis – 3 tūkst. eurų. Ši premija buvo įsteigta 2013 m. vienam iškiliausių XX a. antros pusės Lietuvos ichtiologų prof. Juozui Virbickui atminti.

Premija tradiciškai bus įteikta birželio mėnesį, minint Pasaulinę aplinkos dieną.

Juozo Virbicko premija skiriama Lietuvos visuomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms arba jų nariams, Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojams ir kitiems asmenims už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą arba reikšmingus darbus žuvų išteklių atkūrimo ir apsaugos srityje.

Juozo Virbicko premijos skyrimo nuostatai

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-27