2023-03-17

Aplinkos apsaugos agentūra keičia vizualinį identitetą

Aplinkos apsaugos agentūra šiemet minėdama savo veiklos 20-metį keičia vizualinį identitetą. Nuo šiandien naudosime atnaujintą logotipą, kuris vizualiai panašus į anksčiau turėtą, tačiau yra lengvesnis ir draugiškesnis aplinkai.Pradeda veikti irnauja interneto svetainė – draugiškesnė neprofesionaliems vartotojams.

Logotipas ir jo idėja

Aplinkos apsaugos agentūros logotipas susideda iš dviejų dalių – atnaujinto ženklo ir įstaigos pavadinimo. Logotipe esantis ženklas – taisyklingame apskritime atvaizduoti gamtinės aplinkos objektai (oras, žemė, vanduo), atspindintys pagrindines veiklos sritis.

Grafiniame ženkle tris medžius simbolizuojančios parabolės vizualiai primena organizacijos pavadinimo pirmų žodžių raides „AAA“. Logotipas parengtas pagal „Eco-Branding“ idėją. Tai reiškia, kad logotipe yra atsisakyta intensyvaus elementų užpildymo ir parinktos tokios spalvos, kurios reikalauja mažesnių resursų norint jas atvaizduoti. Tokiu būdu ne tik organizacijos veiklos, tačiau ir komunikacijos atžvilgiu yra prisidedama prie tvarumo, dėmesio aplinkai. Žalia, pereinanti į melsvą, spalva logotipe simbolizuoja ne tik švarios aplinkos siekį, bet ir perteikia atvirumo ir skaidrumo jausmą. Taip pat skatina pasitikėjimą organizacija. Organizacijos pavadinimas logotipe parašytas aiškiai įskaitomu, draugiškesniu aplinkai, šriftu Calibri Regular. Didžiosios raidės palengvina skaitymą ir gerina organizacijos logotipo atpažįstamumą.

Nauja interneto svetainė – draugiškesnė neprofesionaliems vartotojams

Kartu su nauju prekės ženklu visuomenei pristatome naują svetainę www.gamta.lt. Ji padės gyventojams geriau suprasti Aplinkos apsaugos agentūros esmę ir išskirtines funkcijas bei padarys informaciją apie aplinkos tyrimus ir kokybę labiau prieinama gamtosaugai neabejingiems piliečiams, moksleiviams, sprendimų priėmėjams ir nevyriausybinėms organizacijoms. Svetainėje sukurti patogūs filtrai, kurie leis nesunkiai rasti informaciją dominančia tema, o jos pateikimas orientuotas į aiškumą, patogumą, vizualumą.

Iki šiol naudota svetainė www.aaa.lrv.lt liks pasiekiama visiems naudotojams. Joje, kaip ir anksčiau, bus pateikiama informacija ūkio subjektams ir institucijoms, naudojančioms AAA informaciją savo veikloje, visa administracinė informacija.

Aplinkos apsaugos agentūros informacija