BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento vadove tapo Olga Vėbrienė

Data

2020 08 12

Įvertinimas
12
O. Vėbrienė_fotografas Jorigis Jasiūnas.jpg

Rugpjūčio 12 d. Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pareigas, laimėjusi konkursą, pradėjo eiti Olga Vėbrienė. Dalyvauti konkurse paraiškas pateikė 16 pretendentų, 11 iš jų atitiko reikalavimus, 6 kandidatai dalyvavo vertinimo komisijoje.

Naujosios departamento direktorės teigimu, vienas svarbiausių uždavinių – įgyti visuomenės pasitikėjimą, todėl daug dėmesio bus skiriama veiklos kokybei, skaidrumui, naujoms iniciatyvoms ir projektams. „Ne mažiau svarbu nuolat ir tiesiogiai bendrauti su valdybų atstovais, išsiaiškinti kiekvienos valdybos problemas, poreikius, lūkesčius, skaidriai ir efektyviai paskirstyti gaunamus išteklius. Norime, kad vykdoma aplinkos apsaugos kontrolė būtų kokybiška ir stipri, skundai ir pranešimai tiriami laiku ir objektyviai. Esu tikra, kad tai padaryti galime – juk turime profesionalių, ambicingų ir iniciatyvių žmonių“, – teigia O. Vėbrienė. Taip pat, pabrėžia vadovė, būtina laiku visuomenei teikti kokybišką informaciją, plėsti prevencinę ir švietėjišką veiklą.

O. Vėbrienė yra įgijusi aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, turi sukaupusi devynerių metų įvairiapusę patirtį viešojo administravimo srityje, vadovavimo įgūdžius, patirtį technologijų ir inovacijų politikos srityse.

Pastaraisiais metais O. Vėbrienė vadovavo Aplinkos ministerijos Strateginių pokyčių grupei, dirbo Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclere.