BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos ministerija siūlo stiprinti saugotinų miško buveinių apsaugą

Data

2019 02 15

Įvertinimas
3
Kuršių nerijos NP_miškas.JPG

Pastaruoju metu Lietuvoje ir aplinkinėse ES valstybėse ypatingai išaugęs visuomenės dėmesys miškams ir miškų ūkiui ir Europos Bendrijos (EB) svarbos miško buveinių reikiamo kiekio tinkamo išsaugojimo neužtikrinantis miškininkavimas paskatino Aplinkos ministeriją parengti Miškų įstatymo pataisas.

Šiomis siekiama subalansuotai derinanti gamtosauginius apribojimus ir racionalų miško išteklių naudojimą: siekti mažesnio plynųjų miško kirtimų kiekio, išlaikyti kuo optimalesnį sukauptos medienos ir jos prieaugio panaudojimą, EB svarbos miško buveinėse leisti tik tokius miško kirtimus, kuriais būtų užtikrinamas tų buveinių išsaugojimas, leisti paversti miško žemę kitomis naudmenomis tais atvejais, kaip tai būtina siekiant atkurti EB svarbos natūralių buveinių tipus ir saugomų rūšių buveines.

Su Miškų įstatymo pakeitimo projektu galite susipažinti čia. Visuomenė ir miškininkavimo  specialistai yra kviečiami į viešą aptarimą konferencijoje Kauno rajone.

Ryšių su visuomene skyrius