BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atrinktieji pareiškėjai LIFE paramai jau gali kreiptis ir dėl bendrojo finansavimo

Data

2020 11 13

Įvertinimas
0
life.jpg

Daugiausia balų surinkusieji pareiškėjai LIFE programos Aplinkos paprogramės paramai pagal 2020m. kvietimą jau gali kreiptis į Aplinkos ministeriją dėl papildomo bendrojo finansavimo iš valstybės biudžeto. Šiemet bendrojo finansavimo paraiškos bus priimamos iki gruodžio 4 d.

Išsamesnės informacijos apie bendrąjį finansavimą galima teirautis ministerijos ES investicijų ir ekonominių priemonių departamento ES investicinių priemonių įgyvendinimo skyriaus vyriausiosios specialistės Sigitos Alčauskienės (tel. 8620 31405, el. p. sigita.alcauskiene@am.lt).

Pateiktąsias minėtajai LIFE programos Aplinkos paprogramės paramai projektų koncepcijas vertino Europos Komisijos Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji agentūra (EASME). Buvo atrinktos 6 koncepcijos. Jų rengėjai yra pakviesti Europos Komisijai pateikti išsamią paraišką antrajam vertinimo etapui iki 2021 m. vasario 15 d.