BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bus atestuojami želdynų projektų rengimo vadovai

Data

2019 05 09

Įvertinimas
2
zeld1.jpg

Gegužės 29 d. 14 val. Aplinkos ministerijoje bus atestuojami želdynų projektų rengimo vadovai – vyks Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo komisijos posėdis.

Kaip numato Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo tvarkos aprašas, norintieji gauti tokį atestatą, turi pateikti laisvos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir aukštojo mokslo diplomo kopijas, gyvenimo aprašymą, želdynų projektavimo darbų sąrašą, pažymą apie darbo stažą ir ne mažiau kaip dviejų želdynų, iš kurių vienas yra parko ar skvero, projektus. Norintieji dirbti Lietuvoje pagal užsienyje įgytą kvalifikaciją turi pateikti užsienyje įgytos kvalifikacijos pripažinimo mūsų šalyje dokumentus.

Dokumentus galima pateikti arba tiesiogiai Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupei (Vytenio g. 6/Vivulskio 23, 304 k.) ar Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriui (A. Jakšto g. 4, 101 k.), arba elektroniniu paštu [email protected] ar [email protected].

Išsamesnės informacijos galima teirautis Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės vyriausiosios specialistės Orintos Kazėnienės (tel. 8 5 278 6551, el. p. [email protected])

Ryšių su visuomene skyrius