BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bus atestuojami želdynų projektų rengimo vadovai

Data

2020 03 04

Įvertinimas
0
zeld1.jpg

Kovo 30 d. 13 val. Aplinkos ministerijoje bus atestuojami želdynų projektų rengimo vadovai – vyks Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo komisijos posėdis.

Kaip numatyta Želdynų projektų rengimo vadovo atestavimo tvarkos apraše, norintieji gauti atestatą turi pateikti laisvos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir aukštojo mokslo diplomo kopijas, gyvenimo aprašymą, želdynų projektavimo darbų sąrašą, pažymą apie darbo stažą ir ne mažiau kaip dviejų želdynų, iš kurių vienas yra parko ar skvero, projektus. Norintieji dirbti Lietuvoje pagal užsienyje įgytą kvalifikaciją turi pateikti užsienyje įgytos kvalifikacijos pripažinimo mūsų šalyje dokumentus.

Dokumentus reikia pateikti arba Aplinkos ministerijos Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyriui (101 k.), arba elektroniniu paštu [email protected].

Išsamesnės informacijos galima teirautis ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vyriausiosios specialistės Orintos Kazėnienės tel 8695 74638, el. p. [email protected]

Strateginės komunikacijos skyrius