BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ekstremaliosios situacijos šalyje metu visuomenė su PAV ataskaita supažindinama internetu

Data

2020 04 24

Įvertinimas
0
PAV1.jpg

Papildžius Planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo (PAV) tvarkos aprašą, nustatyta, kaip ekstremaliosios situacijos šalyje metu turi būti eksponuojama PAV ataskaita ir kaip su ja supažindinama visuomenė.

Tokios situacijos metu apribojus galimybes visuomenei patekti į savivaldybės ar seniūnijos patalpas, ši ataskaita eksponuojama PAV dokumentų rengėjo interneto svetainėje elektroniniu formatu.

Tais atvejais, kai viešo visuomenės supažindinimo negalima atidėti iki renginių uždarose patalpose draudimo pabaigos, jis organizuojamas internetinės vaizdo transliacijos būdu, užtikrinant tiesioginę vaizdo, garso transliaciją ir jos įrašą, jį išsaugant ir sudarant atsakingajai institucijai galimybę gauti prie jo prieigą ir peržiūrėti, o dalyviams sudarant galimybes pateikti klausimus ir išgirsti atsakymus.

Apie tiesioginės internetinės vaizdo transliacijos būdu numatomą atlikti viešą visuomenės supažindinimą su ataskaita visuomenė informuojama iš anksto, paskelbus šios transliacijos laiką ir jos nuorodą.

Strateginės komunikacijos skyrius