BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame jaunuosius planuotojus dalyvauti konkurse „Rytojaus gyvybingos erdvės ir aplinka“

Data

2019 01 03

Įvertinimas
1
bgfgfg-1.jpg

Ar turite viziją Baltijos jūros regionui 2050 metams? Ieškome naujų idėjų, kaip dirbti ateityje, gyventi, keliauti ir judėti bei kaip spręsti ateities iššūkius Baltijos jūros regione panaudojant erdvinio planavimo įrankius ir procesus.

VASAB (ang. Vision and Strategies Around the Baltic Sea) inicijuoja konkursą jauniems planuotojams „Rytojaus gyvybingos erdvės ir aplinka“. Siekiama suburti jaunus profesionalus, suteikti jiems galimybę susipažinti su nauja planuotojų karta, pateikti savo idėjas bei lūkesčius Baltijos jūros regiono ateičiai. Jaunieji profesionalai ir studentai kviečiami teikti paraiškas konkursui ir dalyvauti 4 dienų tarptautinėje stovykloje 2019 m. rugpjūčio 26–29 d. Poznanėje, Lenkijoje.

Kaip pateikti paraišką?

  • Susipažinkite su konkurso taisyklėmis ir sąlygomis VASAB internetinėje svetainėje www.vasab.org/ypc.
  • Sukurkite idėjas, „out of the box“ sprendimo būdus, padėsiančius įveikti būsimus iššūkius.
  • Pateikite savo įžvalgas dėl Baltijos jūros regiono ateities iššūkių.
  • Užpildykite ir atsiųskite paraišką konkursui iki 2019 m. sausio 17 d. elektroniniu paštu [email protected].

Kas gali dalyvauti konkurse?

  • Antrojo kurso studentai arba studijas baigę absolventai.
  • Ne vyresni nei 35 metų, dirbę vienoje srityje ne ilgiau nei 5 metus.
  • Studijavę ar dirbę vienoje iš VASAB šalių (Suomija, Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Vokietija, Švedija, Baltarusija, Danija ir Rusija).
  • Besidomintys erdviniu ir strateginiu planavimu.
  • Galintys dalyvauti vasaros stovykloje 2019 m. rugpjūčio 26–29 d. Apgyvendinimas ir kelionės išlaidos dalyviams bus apmokėtos.

Konkursą organizuoja VASAB www.vasab.org, finansuoja Švedijos instituto fondas, skirtas Baltijos jūros regiono valstybių bendradarbiavimui stiprinti. Pagrindinis partneris Švedijos Nacionalinė būsto, statybos ir planavimo taryba. Kiti partneriai VASAB ir Adam Mickiewicz universiteto Socioekonominės geografijos ir erdvinio planavimo institutas, Poznanė, Lenkija.

Ryšių su visuomene skyrius