BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Laukiama visuomenės balso apie rengiamą „Natura 2000“ Prioritetinių veiksmų programą

Data

2019 02 20

Įvertinimas
3
natura1.jpg

Aplinkos ministerija parengė pirminį Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ Prioritetinių veiksmų 2021-2027 m. programos (PVP) variantą ir kviečia visuomenę teikti savo pastabas iki vasario 26 d. elektroniniu paštu [email protected].

PVP – tai nacionalinis strateginis planavimo dokumentas, kuriame apžvelgiamos priemonės, skirtos sukurti ir palaikyti „Natura 2000“ tinklą bei su juo susijusią žaliąją infrastruktūrą, nurodomi šių priemonių finansavimo poreikiai, jos susiejamos su atitinkamomis ES programomis.

ES šalys turi siųsti Europos Komisijai skaičiavimus, koks, jų nuomone, turėtų būti bendras ES finansavimas, kad jos galėtų įvykdyti su „Natura 2000“ susijusius įsipareigojimus.

Pažymėtina, kad dar bus tikslinamos PVP numatytoms priemonėms reikalingos lėšos, tad paskelbtajame PVP variante nurodytas lėšų poreikis nėra galutinis.

Ryšių su visuomene skyrius