BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuva raginama labiau išnaudoti ES programų finansines galimybes

Data

2019 11 26

Įvertinimas
0
mikrofon.jpg

Europos Komisijos atstovai ragina Lietuvą gerokai aktyviau išnaudoti ES programų „Horizon 2020“, „BBI JU“, „Interreg“ ir ypač „LIFE“ galimybes finansuoti aplinkosaugai, energijos efektyvumo didinimui ir kovai su klimato kaita skirtus projektus ir teikti daugiau šiems tikslams skirtų projektų.

Apie tai ir bus kalbama per rytoj, lapkričio 27 d., kviečiamą spaudos konferenciją, kuri vyks 10.30 val. sostinės viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“. Joje kartu su EK atstovais – „LIFE“ programos vadovu Angelo Salsi, programos „Horizon 2020“ Aplinkos ir išteklių vadovu Arnoldu Miluku ir EK Žiedinės ekonomikos ir žaliojo augimo direktorato vadovu Kęstučiu Sadausku – dalyvaus aplinkos viceministrė Justina Grigaravičienė.

Spaudos konferencija organizuojama „LIFE“ programos cheminių medžiagų platformai skirto renginio metu. Šį renginį organizavo EK Mažųjų ir vidutinių įmonių vykdomoji agentūra ir „LIFE“ programos projekto „Fit For REACH“ komanda, Aplinkos projektų valdymo agentūra ir NEEMO. Jo metu bus aprėpta gerokai daugiau projektų, nei apima tik cheminių medžiagų politikos sritis.

„LIFE“ programa yra 1992 m. sukurtas ir itin sėkmingai veikiantis ES finansavimo mechanizmas aplinkos ir klimato kaitos srityje. Dabartiniu finansavimo laikotarpiu (2014-2020 m.) jos biudžetas siekia 3,4 mlrd. eurų.

„Horizon 2020“ – didžiausia ES bendroji mokslinių tyrimų ir inovacijų programa. Dabartinio finansavimo laikotarpiu (2014-2020 m.) jos biudžetą` sudaro 80 mlrd. eurų.

Ryšių su visuomene skyrius