BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvių ir vokiečių ekspertai – apie kompleksinį kvartalų atnaujinimą didinant energinį efektyvumą

Data

2020 01 08

Įvertinimas
4
ona1.jpg

Sausio 23 d. Aplinkos ministerijoje bus surengta tarptautinė konferencija, skirta kompleksiniam kvartalų atnaujinimui didinant energinį efektyvumą. Jos metu bus apžvelgti ir įvertinti pagal bendrą Vokietijos ir Lietuvos projektą dvejus metus vykę savivaldybių darbuotojų mokymai, kaip rengti kvartalų energinio efektyvumo didinimo projektus. Abiejų šalių ekspertai aptars patirtį įgyvendinant šiuos projektus.

Vokietijos Brandenburgo žemės infrastruktūros ir planavimo viceministras Rainer Genilke supažindins su ilgamete šio regiono kvartalinės renovacijos patirtimi.

Pranešimą skaitys ir „KfW“ bankų grupės, atsakingos už programos ,,Energinis miesto atnaujinimas“ Vokietijoje administravimą, atstovas dr. Kay Pöhler. Jis pasidalins patirtimi finansuojant kvartalinės renovacijos projektus.

 

Ryšių su visuomene skyrius