BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nauja „Natura 2000“ Prioritetinių veiksmų programa pateikta Europos Komisijai

Data

2019 04 03

Įvertinimas
0
Natura 2000-1.png

Aplinkos ministerijos parengta Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ Prioritetinių veiksmų 2021-2027 m. programa (PVP) bus patvirtinta, sulaukus Europos Komisijos, kuriai jau išsiųstas šios programos projektas, pastabų ir į jas atsižvelgus.

PVP – tai nacionalinis strateginis planavimo dokumentas, kuriame apžvelgiamos priemonės, skirtos sukurti ir palaikyti „Natura 2000“ tinklą bei su juo susijusią žaliąją infrastruktūrą, nurodomi šių priemonių finansavimo poreikiai, jos susiejamos su atitinkamomis ES programomis.

Ši programa yra svarbi rengiantis naujam ES finansavimo laikotarpiui, nes joje pateikta informacija apie reikiamas lėšas gamtos ir biologinės įvairovės išsaugojimo priemonėms bus remiamasi rengiant strateginius planus pagal bendrosios žemės ūkio politikos reglamentus, investicijų planus pagal sanglaudos ir regioninės politikos finansavimo priemones, įgyvendinant reglamentą dėl ES aplinkos ir klimato politikos programos LIFE.

Ryšių su visuomene skyrius