>
2023-10-02

Paskelbtas ESPON kvietimas techninei pagalbai įsigyti

Aplinkos ministerija informuoja, kad Liuksemburgo viešųjų pirkimų portale „Portail des marchés publics“ ESPON paskelbė kvietimą įsigyti techninei pagalbai, kuri reikalinga rengiant ir įgyvendinant žinių perdavimo veiklas – leidinius, reklaminius produktus, vaizdo įrašus ir renginius.

Paslauga apima redagavimą anglų kalba, grafinį dizainą, maketavimą, vertimą, spausdinimą, reklaminės medžiagos kūrimą, vitrinų apipavidalinimą, vaizdo įrašų gamybą, renginių valdymą.

Šiam kvietimui skirta 1 mln. eurų be PVM, įskaitant visus kitus mokesčius, išmokas, kelionės, apgyvendinimo ir pristatymo išlaidas.

Galutinis pasiūlymo pateikimo terminas: 2023 m. spalio 16 d., 11.00 val. Lietuvos laiku.

Oficialų ESPON kvietimągaliterastičia

Nuorodą į šio viešojo pirkimo informaciją Liuksemburgo viešųjų pirkimų portale galite rasti čia. Su technine viešojo prikimo specifikacija galima susipažinti čia. Daugiau informacijos – el. paštu [email protected].

ESPON yra Europos erdvinio planavimo stebėjimo tinklas (angl. European spatial planning observation network). Ši Europos Sąjungos finansuojama programa padeda valdžios institucijoms, atsakingoms už teritorinės politikos kūrimą. ESPON sujungia mokslinus tyrimus su politika, teikia teritorines analizes, duomenis ir žemėlapius, generuoja įrodymus ir kuria tyrimus, atsižvelgiant į visų lygių Europos vadžios institucijų poreikius.

Plačiau susipažinti su ESPON programa galima čia.