>
2023-09-26

Paskelbtas konkursas Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovo pareigoms užimti

Antradienį, rugsėjo 26 d., Aplinkos ministerija paskelbė konkursą Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovo pareigoms užimti. Ieškoma kandidatų, kurie turėtų ne tik profesinės patirties, tačiau ir geriausius vadybinius gebėjimus, principingų lyderių, nebijančių pokyčių ir turinčių viziją, kaip pasiekti šiai įstaigai iškeltus tikslus, gebančių įkvėpti komandą.

Jeigu ieškote prasmingo ir kūrybiško darbo, puikiai išmanote inovacijas, turite viziją kaip atverti tarnybos sukauptus duomenis visuomenei ir nebijote iššūkių, kviečiu pretenduoti į šias pareigas, – sako aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovas turės didinti įstaigos veiklos efektyvumą, plėsti meteorologinių ir hidrologinių duomenų atvėrimą, skatinant verslą ir mokslą jais naudotis, plėtojant savo verslą ir atliekant mokslinius tyrimus, šviesti visuomenę ir didinti jos informuotumą apie prisitaikymą prie klimato kaitos ir ekstremaliųjų reiškinių poveikį.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 3 906 Eur neatskaičius mokesčių.

Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki spalio 10 d. imtinai.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba teikia patikimą meteorologinę ir hidrologinę informaciją, reikalingą Lietuvos nacionalinėms reikmėms ir valstybės tarptautiniams įsipareigojimams vykdyti mažinant neigiamą nepalankių hidrometeorologinių sąlygų poveikį aplinkai ir žmogui.