>
2023-06-16

Paskelbtas konkursas Vaclovo Into akmenų muziejaus vadovo pareigoms užimti

Penktadienį, birželio 16 d., paskelbtas konkursas Vaclovo Into akmenų muziejaus vadovo pareigoms užimti. Aplinkos ministerija ieško šiai įstaigai lyderio, kuris didintų muziejaus lankomumą, bendradarbiautų su kitais Lietuvos ir užsienio valstybių muziejais.

Naujasis vadovas Vaclovo Into akmenų muziejui turės palaikyti ryšius su Lietuvos ir užsienio valstybių muziejais, kolekcininkais, mokslininkais, kultūros, švietimo įstaigomis. Taip pat vadovas turės padėti komandai kaupti, saugoti, tirti, eksponuoti riedulius, mineralus ir uolienas, akmenų parko dendrologinę kolekciją, planuoti eksponatų paiešką, užtikrinti jų apsaugą ir apskaitą, organizuoti su muziejaus veikla susijusius kultūros renginius, parodas, temines, pažintines ir specializuotas ekskursijas, edukacijas, paskaitas ir taip didinti muziejaus lankomumą.

Vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 2046 Eur neatskaičius mokesčių.

Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia. Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki birželio 30 d. imtinai.

Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas – tai daktaro Vaclovo Into įkurtas unikalus muziejus, Mosėdžio miestelyje, Skuodo rajone, abipus Bartuvos upės krantų. Muziejus renka, kaupia, tiria, eksponuoja ir apsaugo įdomiausius, mokslui vertingiausius Lietuvos riedulius.