BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Savivaldybė turės nugriauti pastatą „vaiduoklį“ Žirmūnuose

Data

2018 11 14

Įvertinimas
2
ZIRMUN.jpg

Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) po ilgo teisminio proceso pavyko įrodyti, kad sostinės savivaldybė turėjo nugriauti nebaigtą statyti pastatą „vaiduoklį“ Žirmūnuose, keliantį realų pavojų miestiečių gyvybei. Vilniaus apygardos teismas lapkričio 8 d. nutartimi įpareigojo savivaldybę nugriauti šį pastatą per tris mėnesius.

Pastato statyba buvo sustabdyta dar 2007 m., teismams panaikinus savivaldybės 2005 m. išduotą statybos leidimą ir žemės sklypo teisinę registraciją. Nors savivaldybės administraciniai aktai ir valstybinės žemės pirkimo-pardavimo sutartis buvo panaikinti, neteisėtos statybos padarinių pašalinimo klausimas iki šiol buvo spręstas teismuose, o nebaigto statyti pastato konstrukcijos jau spėjo tapti mirtinais spąstais pro šalį tamsiu paros metu ėjusiam sostinės gyventojui.

Aplinkos ministerija primena, kad pranešimus apie pastebėtas apleistas, pavojingas ir neaptvertas  statybvietes, kuriose nevyksta darbai ir į kurias galima lengvai patekti, reikėtų siųsti VTPSI elektroniniu paštu [email protected], nurodžius statybvietės adresą ir pridėjus nuotrauką.

Ryšių su visuomene skyrius