BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Svečiams iš Kosovo – apie oro taršos mažinimą Lietuvoje

Data

2019 11 19

Įvertinimas
0
kosov.jpg

Šiandien Aplinkos ministerijoje lankėsi Kosovo Respublikos delegacija, kurią sudarė aplinkos oro kokybės, visuomenės sveikatos, šeimos medicinos, statistikos specialistai. Šio vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos aplinkos oro taršos mažinimo ir poveikio sveikatai vertinimo sistema. Jį organizavo Pasaulio sveikatos organizacija ir Jungtinių Tautų vystymo programa.

Taršos prevencijos politikos grupės atstovai svečius iš Kosovo supažindino su ministerijos ir jai pavaldžių institucijų veikla, susijusia su taršos prevencija ir poveikio aplinkai vertinimu. Buvo aptarta mūsų aplinkos oro kokybė, Nacionalinis aplinkos oro taršos mažinimo planas ir jo įgyvendinimas. Susitikimo dalyviai diskutavo apie institucijų bendradarbiavimą sprendžiant oro taršos problemas, visuomenės informavimą.

Kosovo delegacija lankysis ir Aplinkos apsaugos agentūroje, kur susipažins su valstybinio aplinkos monitoringo sistema, oro kokybės vertinimu, duomenų teikimu visuomenei ir suinteresuotoms institucijoms, poveikio aplinkai vertinimo ir leidimų išdavimo procesu.

Ryšių su visuomene skyrius