BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Verslo įmonės kviečiamos teikti paraiškas paramai, skirtai iškastinį kurą keisti „žaliąja“ energija

Data

2020 10 02

Įvertinimas
1
saul.jpg

Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra paskelbė papildomą kvietimą privatiems juridiniams asmenims teikti paraiškas paramai panaudojant atsinaujinančius energijos išteklius visuomeninės ar gamybinės paskirties pastatuose, kitos paskirties inžineriniuose statiniuose ir jais pakeičiant iškastinį kurą.

Iš Klimato kaitos programos šiam tikslui šiemet Aplinkos ministerija skyrė 14 mln. eurų. Pagal liepos 1 d. paskelbtą pirmąjį kvietimą teikti paraiškas iki nustatyto laiko – rugsėjo 4 d. – buvo gautos 96 paraiškos už 3,6 mln. eurų. Likusi 10 mln. eurų suma bus skirta paramai pagal pastarąjį, antrąjį, kvietimą. Paraiškos priimamos nuo spalio 1 d. iki tol, kol pakaks lėšų, bet ne ilgiau kaip iki gruodžio 31 d.

 

Tikimasi, kad ši parama padės skatinti įmones pereiti prie švarios energetikos, mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, gerinti aplinkos kokybę ir populiarinti technologines inovacijas.