BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešo svarstymo procedūros karantino sąlygomis – tik elektroniniu būdu

Data

2020 03 17

Įvertinimas
7
kompas.jpg

Aplinkos ministerija rekomenduoja šalyje paskelbto karantino laikotarpiu rengiamų projektinių pasiūlymų ir  teritorijų planavimo dokumentų viešinimo procedūras vykdyti tik elektroninėmis komunikacijos priemonėmis.

 

Visi vieši rengiamų projektinių pasiūlymų ir teritorijų planavimo dokumentų svarstymai, jeigu nėra galimybės juos atidėti, gali būti organizuojami tik internetinės vaizdo transliacijos būdu. Būtina užtikrinti tiesioginę vaizdo, garso transliaciją ir jos įrašą, jį išsaugant ir, esant poreikiui, sudarant galimybę valstybinę priežiūrą vykdantiems subjektams gauti prieigą peržiūrai.

 

Tiesiogiai internetu transliuojant teritorijų planavimo dokumentų ir statinių (jų dalių) projektinių pasiūlymų pristatymą, visuomenei turi būti sudarytos sąlygos teikti pasiūlymus bei klausimus ir gauti atsakymus.

 

Viešo svarstymo procedūros turi būti vykdomos pagal nustatytą tvarką: projektinių pasiūlymų – pagal statybos techninio reglamento „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, o teritorijų planavimo dokumentų – pagal Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų reikalavimus.

 

Visuomenės teikiami pasiūlymai turi būti priimami iki tiesioginės transliacijos ir jos metu. Į šiuos pasiūlymus projektuotojai/planavimo organizatorius privalo atsakyti per teisės aktų numatytą terminą.

 

Suplanavę projektinių pasiūlymų ar teritorijų planavimo dokumentų viešą svarstymą rengti tiesioginės internetinės vaizdo transliacijos būdu, projektuotojai/planavimo organizatoriai privalo ne mažiau kaip prieš 5 darbo dienas iki šios procedūros pradžios kreiptis į savivaldybės specialistus/planavimo organizatorius ir pateikti vaizdo transliavimo nuorodą, kuri bus paskelbta pranešime apie viešo svarstymo procedūrą. Neužtikrinus vaizdo transliacijos ir nepateikus nuorodos (jeigu viešinimo procesas prasidėjo likus mažiau kaip 5 darbo dienoms iki viešo susirinkimo), viešas susirinkimas laikomas neįvykusiu ir procedūra kartojama pagal šias pateiktąsias rekomendacijas.

 

Strateginės komunikacijos skyrius