BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniuje – apie „LIFE“ programą ir cheminių medžiagų ateities politiką

Data

2019 11 27

Įvertinimas
0
life.jpg

Šiandien Vilniuje vyksta „LIFE“ programos konferencija, skirta ES cheminių medžiagų ateities politikai aptarti ir paraginti Lietuvą gerokai aktyviau išnaudoti ES programų „Horizon 2020“, „BBI JU“, „Interreg“ ir ypač „LIFE“ finansavimo galimybes. Joje dalyvauja Europos Komisijos, Lietuvos ir Europos šalių valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, mokslo institucijų atstovai.

Mūsų šalis, kaip sveikindama konferencijos dalyvius pažymėjo aplinkos viceministrė Justina Grigaravičienė, „LIFE“ programoje dalyvauja jau 27 metus – nuo jos įsteigimo 1992 m. – ir sėkmingai įgyvendina ne tik gamtosaugos projektus, atkuriančius nykstančias buveines ir užtikrinančius nykstančių paukščių, varliagyvių, roplių ir bestuburių rūšių apsaugą, bet ir kitus svarbius aplinkosaugos projektus, susijusius su didelį susirūpinimą keliančių cheminių medžiagų pakeitimu saugesnėmis, geresniu vartotojų informavimu apie gaminio, kurį jie ruošiasi įsigyti, cheminę sudėtį. Sėkmingi „LIFE“ projektai padeda įgyvendinti mūsų šalies aplinkosaugos politiką, todėl Aplinkos ministerija skatina potencialius pareiškėjus teikti savo projektų idėjas.

Šios konferencijos tikslas – stiprinti nevyriausybinių organizacijų, politikos formuotojų, pramonės, mokslo institucijų bendradarbiavimą, įskaitant dalijimąsi gerąja patirtimi įgyvendinant šiuo metu vykdomus ir jau užbaigtus „LIFE“ projektus, susijusius su cheminių medžiagų politika.

Ryšių su visuomene skyrius