BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


VTPSI – tarp pažangiausių šalies verslo priežiūros institucijų

Data

2018 12 27

Įvertinimas
2
valstybine-teritoriju-planavimo-ir-statybu-inspekcija-prie-am-74651230.jpg

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) užima trečiąją vietą pagal Ūkio ministerijos pirmą kartą atliktą šalies verslo priežiūros institucijų reitingą. Daugiausia balų – po 10 – VTPSI surinko pagal rizikos vertinimo ir valdymo, konsultavimo ir mažareikšmiškumo kategorijas.

Pastaraisiais metais vykstančių pokyčių sėkmę, kai VTPSI, be kontrolierės, tampa ir patarėja, rodo ne tik šio reitingo rezultatai, bet ir atliktos apklausos. Šiemetinio klientų pasitenkinimo VTPSI teikiamomis paslaugomis indekso tyrimo duomenimis, per metus net 5 procentais (iki 22,7 proc.) sumažėjo ūkio subjektų, kurie inspekciją vertina tik kaip kontroliuojančiąją instituciją.

Konsultavimo kokybei gerinti ir jo prieinamumui didinti VTPSI, pasak jos viršininkės Eglės Kuklierienės, skiria išskirtinį dėmesį. Šiuo tikslu įdiegta konsultavimo realiu laiku platforma, modernizuota konsultavimo telefonu linija, pradėtos teikti konsultacijos socialinio tinklo priemonėmis ir kt.

Ryšių su visuomene skyrius