BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
pelke1.jpg
2018 12 31
Sacharos pelkei Rokiškio rajone – naują gyvastį

Sacharos pelkei Rokiškio rajone atkurti ir jos ekologinei būklei pagerinti skirtas priemones numato šiuo metu keičiamas Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninio padalinio miškotvarkos projektas.

gilė.jpg
2018 12 28
Valstybinių miškų urėdijai pirmieji veiklos metai buvo sėkmingi

Kaip praneša Valstybinių miškų urėdija, kuri buvo įsteigta 2018 m. pradžioje, jos pirmųjų veiklos metų rezultatai netgi viršija lūkesčius.

Beren LT 18-10.jpg
2018 12 27
Bendromis pastangomis meškos iš Grūto parko įkurdintos naujame prieglobstyje Belgijoje

Aplinkos ministerijos, Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos ir dviejų tarptautinių laukinių gyvūnų apsaugos organizacijų pastangomis trys Grūto parko komplekse laikytos rudosios meškos prieš Kalėdų šventes sėkmingai įkurdintos naujame prieglobstyje Belgijoje.

valstybine-teritoriju-planavimo-ir-statybu-inspekcija-prie-am-74651230.jpg
2018 12 27
VTPSI – tarp pažangiausių šalies verslo priežiūros institucijų

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos užima trečiąją vietą pagal Ūkio ministerijos pirmą kartą atliktą šalies verslo priežiūros institucijų reitingą.

Sveikinimas LT 2.jpg
2018 12 21
Laimingų, turtingų ir jaukių žiemos švenčių!

Nuoširdžiai sveikiname šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga!  

GPAIS (004).jpg
2018 12 21
Paprastinama atliekų apskaita

Aplinkos ministerija parengė Atliekų susidarymo ir tvarkymo apskaitos ir ataskaitų teikimo taisyklių pakeitimo projektą ir kviečia visuomenę ir suinteresuotas institucijas teikti pastabas bei pasiūlymus iki gruodžio 28 d.

konk.jpg
2018 12 21
Apdovanoti konkurso „Žmogus ir aplinka“ laureatai

 Aplinkos ministerijoje paskelbti ir apdovanoti tradicinio žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“ laimėtojai. Juos pasveikino aplinkos ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Untitled.png
2018 12 20
Apie aplinkosaugos vadybą ir žaliuosius pirkimus – aiškiai ir paprastai

Aplinkos ministerija parengė valstybinėms, viešosioms, privačioms institucijoms ir įmonėms skirtą tvarių sprendimų vadovą „Žalios ir taupančios“, kuriame aprašomi aplinkosaugos vadybos sistemų privalumuai, pristatomi išteklių taupymo būdai ir paaiškinama, kaip lengvai vykdyti žaliuosius pirkimus.

Tarybos_sale.jpg
2018 12 20
ES aplinkos ministrų dėmesio centre – klimato kaitos mažinimas

Aplinkos ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas šiandien Briuselyje su kitų ES šalių aplinkos ministrais, susirinkusiais į Aplinkos tarybą, aptaria klimato kaitos mažinimo klausimus.

medatl2.jpg
2018 12 20
Tvarkant medicinines atliekas – daugiau skaidrumo

Aplinkos ministerija parengė Atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimo projektą  ir kviečia visuomenę ir suinteresuotas institucijas teikti pastabas bei pasiūlymus iki gruodžio 28 d.

GPAIS 1.jpg
2018 12 20
Aplinkos ministerija ir toliau rengs mokymus bei konsultacijas GPAIS vartotojams

Gamintojams ir importuotojams bei užstato administratoriams skirtais mokymais, kaip apskaityti atliekas naudojantis Vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema (GPAIS), kurie buvo surengti antradienį, Aplinkos ministerija baigė pirmojo etapo nemokamų mokymų GPAIS vartotojams ciklą.

E degumo klasė.JPG
2018 12 19
Kas antro ištirto pastato fasadas – degesnis, nei numatyta

Aplinkos ministerijoje suburta komisija atliko tyrimą ir nustatė, kad iš 15 atrinktų įvairios paskirties pastatų net 5 buvo padengti galimai ypač degiomis ir projektinių sprendinių neatitinkančiomis plokštėmis iš aliuminio kompozito, o 6 statinių savininkai kol kas nesutiko dalyvauti komisijos tyrime.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn