Visos naujienos

RSS Spausdinti
Alytuje.jpg
2019 11 18
Dirvožemio tyrimai po padangų gaisro: cheminių medžiagų koncentracijos neviršijo ribinių verčių

Kaip rodo grunto mėginių, Lietuvos geologijos tarnybos paimtų padangų gaisro Alytuje apylinkėse, laboratorinių tyrimų rezultatai,  nei viename iš šių mėginių pavojingų cheminių medžiagų koncentracijos neviršijo ribinių verčių.

laura1.jpg
2019 11 18
Parodoje – konfiskuotų CITES saugomų gyvūnų ir gaminių iš jų pavyzdžiai

Šiandien Aplinkos ministerijoje atidaroma paroda, skirta nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių išsaugojimui ir su juo susijusioms tarptautinės prekybos problemoms.

pelėda.jpg
2019 11 15
Keliami inkilai naminėms pelėdoms

Šį rudenį, kaip ir kasmet, Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejaus ornitologai kelia naujus inkilus naminėms pelėdoms ir tvarko senuosius. Jie kviečia ir gamtos bičiulius padėti šiems paukščiams.

kaubre 4.jpg
2019 11 14
Valstybinių miškų urėdijai pradeda vadovauti Valdas Kaubrė

Šiandien Valstybinių miškų urėdijai  pradeda vadovauti Valdas Kaubrė, laimėjęs konkursą šios valstybės įmonės direktoriaus pareigoms užimti. Ligi šiol jis laikinai ėjo šias pareigas.

aukstaitijos-nacionalinis-parkas-5cb99e1e544db.jpg
2019 11 13
Lietuva 2030-aisiais – atsinaujinančių energijos šaltinių lyderė

Šiandien Vyriausybei iš esmės pritarus integruotam Nacionalinio energetikos ir klimato srities (NEKS) veiksmų 2021-2030 m. plano projektui, jis teikiamas pakartotinei viešajai konsultacijai .

liuz.jpg
2019 11 13
Aplinkosaugai – visas gyvenimas

Šiandien aplinkosaugos veteranui, Aplinkos ministerijos įsteigtos VšĮ „Grunto valymo technologijos“ direktoriui Rapolui Liužinui sukanka 80 metų. Jį pažįsta dauguma aplinkosaugininkų bendruomenės narių. Vieniems jis buvo mokytojas, globėjas, kitiems – vadovas, bendramintis ir bendražygis.

vanduo1.jpg
2019 11 12
Padangų gaisro vietoje – požeminio vandens tyrimai

Lietuvos geologijos tarnybos specialistai praėjusią savaitę paėmė požeminio vandens mėginius UAB „Ekologistika“ padangų gaisro teritorijoje. Juos tiria Aplinkos apsaugos agentūros ir LGT laboratorijos. Rezultatų tikimasi iki lapkričio 15 d.

skait1.jpg
2019 11 11
Statybos sektoriui skaitmeninti skirti siūlymai aptariami su jo bendruomene

Aplinkos ministerija, prieš teikdama Vyriausybei parengtus siūlymus, skirtus šalies statybos sektoriui skaitmeninti, juos aptaria su šio sektoriaus bendruomene. Siūlymai yra susiję su prievole taikyti statinio informacinį modeliavimą projektuojant ir statant  sudėtingus ir didelės vertės viešojo sektoriaus statinius.

klim1.jpg
2019 11 11
Aplinkos ministerija skelbia Klimato savaitę ir kviečia į jos renginius

Aplinkos ministerija lapkričio 22-29 d. skelbia Klimato savaitę. Šios savaitės metu bus rengiamos diskusijos apie strateginius Lietuvos klimato kaitos politikos tikslus bei priemones, klimato iššūkius ir galimybes miškininkystės, energetikos, transporto, pramonės ir žemės ūkio sektoriuose.

alytus.jpg
2019 11 08
Pasiūlyti sprendimai dar vienai ekologinei problemai po padangų gaisro Alytuje spręsti

Aplinkos ministerija, įvertinusi Alytuje po padangų gaisro kilusią dar vieną ekologinę problemą, susijusią su UAB „Ekologistika“ pastato rūsyje po gaisro gesinimo susikaupusiu užterštu vandeniu, Alytaus m. savivaldybei pasiūlė sprendimus, kurie padėtų išvengti galimos žemės gelmių taršos.

Urbanistinis-forumas1.jpg
2019 11 07
Jau prasidėjo registracija į XIII Lietuvos urbanistinį forumą

Šiemetinis, jau tryliktasis, Lietuvos urbanistinis forumas, į kurį, kaip ir kiekvieną rudenį, kviečia Aplinkos ministerija, bus surengtas lapkričio 28 d. Vilniuje.

apklau1.jpg
2019 11 07
Atlikta gyventojų apklausa apie taršių automobilių apmokestinimą

Aplinkos ministerijos užsakymu rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Spinter tyrimai“  atliko šalies gyventojų apklausą, skirtą išsiaiškinti visuomenės požiūrį į siūlomą nustatyti automobilių taršos mokestį.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 34 Pirmyn