BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
fejerverk.jpg
2020 12 31
Fejerverkai – ir šventinės ugnys, ir grėsmės užtaisas

Šventinę nuotaiką kuriantys  fejerverkai prišaukia bėdų ir žmogui, ir gyvūnams, užteršia orą ir aplinką, įspėja Aplinkos ir Sveikatos apsaugos ministerijos.

zvej.jpg
2020 12 31
Žvejo atmintinė pirmajai 2021-ųjų dienai

2021 m. sausio 1-ąją dar negalios draudimas žvejoti masalui naudojant žuvelę. Kadangi sausio 1 d. yra valstybinė šventė, žvejoti masalui naudojant žuvelę draudžiama nuo sausio 2 d.

zuvintas.jpg
2020 12 30
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos pasiūlytiems Žuvinto biosferos rezervato nuostatų pakeitimams.  

infrastruktūra.jpg
2020 12 30
Chaotiška savivaldybių infrastruktūros plėtra bus suvaldyta

Naujasis Savivaldybių  infrastruktūros plėtros įstatymas, įsigaliosiantis 2021 m. sausio 1 d., panaikina buvusias teisines spragas, dėl kurių savivaldybių infrastruktūros plėtra buvo chaotiška, ir numato aiškią šios plėtros teisinio reguliavimo sistemą.

eg.jpg
2020 12 29
Įspūdingiausia Lietuvos saugoma egle išrinkta Raganų eglė

Į spūdingiausi os Lietuvos saugom os eglės rinkimuose varžoves nurungė Rambyno regioniniame parke auganti Raganų eglė. Dalyvauti šiuose rinkimuose gamtos mylėtojus pakvietė Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

grez.jpg
2020 12 28
Gręžiniams įteisinti siūlomi dveji metai ir penkiskart mažesnės sankcijos

Siekdamas apsaugoti vandens išteklius ir užtikrinti geriamojo vandens saugumą, aplinkos ministras Simonas Gentvilas siūlo priimti Gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo laikinąjį įstatymą ir patikslinti dar du įstatymus .

butinge.jpg
2020 12 28
Incidentas Būtingės terminale: nafta artimiausias tris dienas pakrantės nepasieks

Aplinkosaugininkai tiria Būtingės naftos terminale įvykusį ekologinį incidentą, kai iš pakrovimo plūduro, pirminiais duomenimis, išsiliejo iki 2 tonų žaliavinės naftos.

AM sveikinimas.png
2020 12 23
Sveikiname su šventėmis!

Jaukių švenčių namuose linki aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

punia2.jpg
2020 12 23
Išplėstas Punios šilas rezervatu taps iki vasaros

Aplinkos ministerija rado būdą, kaip atnaujinti užkonservuotą Punios šilo teritorijos plėtrą Nemuno kilpų regioniniame parke – ne trypčiodama ant dabartinės teisinės bazės, o į reguliavimą įtraukdama naują saugomos teritorijos atmainą – lankomo gamtinio rezervato.

kal.jpg
2020 12 23
Nuotolinės Kalėdos – mažesnė tarša

Kalėdų šventes aplinkosaugininkai kviečia pasitikti ir praleisti tvariai. Dėl karantino nesusitikę su artimaisiais, gyventojai gali pasiguosti tuo, kad savo atsakingu elgesiu pandemijos metu prisidės saugant planetą nuo taršos.

zvej.jpg
2020 12 23
Mėgėjų žvejyba šventiniu laikotarpiu

Gruodžio 25 d. baigiasi draudimas žvejoti Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių 4 priede nurodytuose upių ruožuose. Kadangi tai šventinė diena, todėl tą dieną draudimas jau negalios ir leidžiama žvejoti tose upėse turint žvejo mėgėjo bilietą.

nuot.jpg
2020 12 22
Ministras Simonas Gentvilas: „Norime išsaugoti švarias upes ir ežerus? Junkimės prie nuotekų tinklų“

Norėdami apsaugoti ežerus ir upes nuo nuotekų taršos, pasak aplinkos ministro Simono Gentvilo, susitelkti turime visi – Aplinkos ministerija, savivaldybės, jų kontroliuojamos vandentvarkos įmonės ir patys gyventojai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 45 Pirmyn