Visos naujienos

las.jpg
2020 11 23
Lašišinių žuvų labui – sugriežtintos verslinės žvejybos taisyklės

Pakeitus Verslinės žvejybos vidaus vandenyse taisykles nustatyta, kad lašišinių žuvų migracijos laikotarpiu jų migracijos keliuose Kuršių mariose draudžiama verslinė žvejyba visais žvejybos įrankiais.

sav.jpg
2020 11 23
Šią savaitę – ypač daug dėmesio gausėjančiam atliekų kiekiui mažinti

Prasidėjusi tradicinė Europos atliekų mažinimo savaitė skirta atkreipti visuomenės dėmesį, kad gausėjančiam susidarančių atliekų kiekiui mažinti reikia keisti vartojimo įpročius.

grunt.jpg
2020 11 20
Bus sutvarkytos dar dvi užterštos buvusių naftos bazių teritorijos

Aplinkos ministerija skyrė Europos Sąjungos fondų lėšų dar dviem naftos produktais u žterštoms teritorijoms, kuriose anksčiau buvo naftos bazės, sutvarkyti - Joniškyje ir Laižuvos miestelyje Mažeikių rajone.

uostas.jpg
2020 11 19
Jūrų uosto akvatorijoje nustatyta tarša naftos produktais

Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje nustatyta, kaip pranešė Aplinkos apsaugos agentūra, tarša naftos produktais. Tai rodo atlikti tyrimai.  Paaiškėjus galutiniams tyrimų rezultatams, Aplinkos apsaugos departamentas įvertins aplinkai padarytą žalą.

kkp.jpg
2020 11 18
Skirta dar 3 mln. eurų kompensacijoms už sunaikintus taršius automobilius įsigyjant dviračius ar paspirtukus

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui perskirstyti Klimato kaitos programos lėšas ir skirti dar 3 mln. eurų kompensacijoms taršų automobilį sunaikinusiems gyventojams už įsigytą dviratį ar kitą "žaliąją" susisiekimo priemonę.

20201118PPEL5241.jpg
2020 11 18
Espo šalių susitikimui – ąžuolų giraitė

Šiandien Ukmergės rajone buvo pasodinta ESPO ąžuolų giraitė, skirta Espo konvencijos šalių 8-ajam susitikimui, kuris vyks gruodžio 8–11 d. Vilniuje.

IF.jpg
2020 11 18
Inovacijų fondo parama aplinką tausojančių technologijų projektams

Gruodžio 1 d. Europos Komisija skelbs kvietimą teikti paraiškas Inovacijų fondo paramai, skirtai mažos apimties aplinką tausojančių technologijų projektams. Rytoj, lapkričio 19 d., organizuojamas šiai paramai skirtas virtualus seminaras.

beta.jpg
2020 11 17
Šalies miestų veidus keičia daugiabučių renovacija

Virtuali paroda „Renovacija keičia miestų veidus“ – iškalbingas liudijimas, kad renovacija tapo vienu svarbiausių procesų ne tik didinant gyvenamųjų namų energinį efektyvumą, bet ir keičiant šalies miestų veidus.

srut.jpg
2020 11 16
Pratęstas terminas tręšti mėšlu ir srutomis

Atsižvelgus į palankias šiemetinio rudens hidrometeorologines sąlygas, aplinkos ir žemės ūkio ministrų įsakymu tręšimo mėšlu ir srutomis terminas pratęstas iki gruodžio 1 d.

lgt.jpg
2020 11 16
Šalyje baigti inventorizuoti juodligės taršos židiniai

Lietuvos geologijos tarnyba šalyje baigė inventorizuoti juodligės taršos židinius (vietas, kur užkasti dėl šios ligos nugaišę gyvuliai) pagal šiuo tikslu parengtą 2015–2020 m. programą.

lzs.jpg
2020 11 16
Darbus konkursui „Žmogus ir aplinka“ – iki gruodžio 4 dienos

Liko dar daugiau kaip dvi savaitės pateikti darbus kūrybiniam konkursui „Žmogus ir aplinka“. Šį konkursą žurnalistams tradiciškai rengia Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga.

life.jpg
2020 11 13
Atrinktieji pareiškėjai LIFE paramai jau gali kreiptis ir dėl bendrojo finansavimo

Daugiausia balų surinkusieji pareiškėjai LIFE programos Aplinkos paprogramės paramai pagal 2020 m. kvietimą gali kreiptis į Aplinkos ministeriją dėl papildomo bendrojo finansavimo iš valstybės biudžeto iki gruodžio 4 d.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 43 Pirmyn