BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konferencija: kokio Lietuvai reikia Statybų kodekso? (Renginio programa)

Data

2021 12 03

Įvertinimas
2
vienybes-aikstes-statybos-5d1333ca986c2.jpg

Gruodžio 10 d. vyks nuotolinė konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“, kurioje bus apžvelgta statybos sektoriaus teisinio reguliavimo situacija Lietuvoje, apibendrintos užsienio šalių tendencijos bei pristatytos siūlomos alternatyvos.

Konferenciją organizuoja Aplinkos ministerija kartu su Mykolo Romerio universitetu.

Statybos sektorius kasmet auga ir užima svarbią vietą valstybės ekonomikos struktūroje. Jo dalyviai atkreipia dėmesį, kad statybų proceso normavimas yra pernelyg detalus, nedraugiškas vartotojui. Dėl to kyla diskusijų, ar nevertėtų sujungti į kodeksą statybos sritį reglamentuojančius teisės aktus, taip susisteminant ir kokybiškai peržiūrint dabartinį teisinį reguliavimą.

Apie tai diskutuos konferencijos dalyviai – įvairių profesijų atstovai, kurie savo veikloje susiduria su statybos procesų teisiniu reguliavimu. Pranešimus skaitys Lietuvos architektų rūmų, Vilniaus miesto ir Kauno rajono savivaldybių atstovai, Mykolo Romerio universiteto mokslininkai, teismo ekspertai, teisininkai ir kiti. Bus nagrinėjami pastarojo meto statybos sektoriaus pokyčiai, iššūkiai ir tendencijos.

Konferencijos programą ir pranešimų temas rasite čia.

Renginys bus transliuojamas „Youtube“, renginio nuoroda čia. Pageidaujančius prisijungti prie diskusijų, vyksiančių po kiekvienos konferencijos dalies pranešimų, kviečiame registruotis iš anksto. Užsiregistravusiems čia, prisijungimo nuorodą atsiųsime likus vienai dienai iki renginio.