BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyks Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos iki 2035 m. gairių projekto ir SPAV ataskaitos pristatymas

Data

2023 03 20

Įvertinimas
0
5048_ca0cdca2dab6432e7cad87b33826af23.jpg

Primename, kad kovo 27 d. vyks Aplinkos ministerijos parengto Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos iki 2035 m. gairių projekto ir jo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) ataskaitos viešas pristatymas.

 

Gairių tikslas – įtvirtinti kryptingą žiedinės ekonomikos politikos įgyvendinimo pagrindą, suformuojant sąlygas efektyvesniam ir tvaresniam išteklių naudojimui, apimančiam visą produktų ir medžiagų gyvavimo ciklą, užtikrinant suinteresuotų šalių bendradarbiavimą.

Gairių projektą ir SPAV ataskaitą rasite čia.

Taip pat laukiame pastabų ir pasiūlymų minėtiems dokumentams, kurias raštu Aplinkos ministerijai, A. Jakšto g. 4, LT-01105, Vilnius arba elektroniniu paštu [email protected][email protected] iki viešo susirinkimo bei jo metu. Teikiant pasiūlymus prašome nurodyti vardą, pavardę ir adresą, teikimo datą, pasiūlymo esmę. Raštu pateiktas pasiūlymas turi būti pasirašytas.

Viešas visuomenės susirinkimas, kuriame bus supažindinama su plano projektu ir SPAV ataskaita vyks kovo 27 d. 13 val., Aplinkos ministerijoje, Jakšto g. 4, Vilnius, 508 salėje. Vyks ir tiesioginė vaizdo transliacija. Vaizdo transliacijos nuoroda yra čia.