GPAIS

Prisijungti prie Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) galima adresu:

 https://www.gpais.eu/

 

Naujų vartotojų ir subjektų registracijos GPAIS vadovas pateiktas:

 https://www.gpais.eu/naujas-vartotojas

 

Mokymų medžiaga ir Vartotojų vadovai pateikti:

 https://www.gpais.eu/pagalba

 

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus dėl GPAIS pateikti:

https://www.gpais.eu/duk

 

Jei GPAIS nepavyksta atlikti konkrečių veiksmų (pavyzdžiui, suvesti ar išsaugoti duomenų) ar matote sistemos pranešimą, kad yra nustatyta klaida, ir naudojimosi vadovuose neradote atsakymo, maloniai prašome nukopijuoti ekranvaizdį, kuriame matyti problema, ir jį nusiųsti el. paštu: pagalba@gpais.eu

Gamintojų ir importuotojų verslo valdymų sistemų integracija su GPAIS

Parengta integracija gamintojams ir importuotojams dėl gaminių, prekinių vienetų ir pakuočių sąrašo įkėlimo į Vieningą gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos sistemą (GPAIS). Įmonės norinčios išbandyti integraciją ir paruošti savo verslo valdymas sistemas integracijai gali prisijungusios prie testinės aplinkos https://tst.gpais.eu , prieš tai pateikus prašymą Aplinkos apsaugos agentūrai elektroniniu paštu pagalba@gpais.eu nurodant laiško temą „Dėl prisijungimo gavimo integracijai su GPAIS“ ir nurodyti savo išorinį IP adresą, kuriuo bus jungiamasi prie testinės aplinkos, įmonės rekvizitus ir kontaktinį asmenį.

XSD schemą, XSD modelį ir kitą medžiagą reikalingą integracijos paruošimui galima rasti prisijungus prie https://tst.gpais.eu skiltyje „VVS sąsaja“, rubrikoje „Pagalba“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-01-10