BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Parengta pavojingųjų atliekų identifikavimo metodika apibendrina teisės aktuose atliekų identifikavimui nustatytus reikalavimus, įvairiuose šaltiniuose esančią informaciją, pateikia rekomendacijas, sprendimų priėmimo schemas, kaip teisingai vertinti ir taikyti nacionalinius ir Europos Sąjungos teisės aktus dėl atliekų klasifikavimo. Tai reikalinga siekiant užtikrinti tinkamą ir efektyvų pavojingųjų atliekų identifikavimą ir klasifikavimą, kad pavojingosios atliekos būtų saugiai ir efektyviai surenkamos ir tvarkomos. Metodika parengta pritaikius atliktos Esamos situacijos pavojingųjų atliekų tvarkymo srityje apžvalgos išvadas, pavojingųjų atliekų identifikavimo gerąją patirtį, išanalizavus esamą situaciją ir patirtį identifikuojant ir klasifikuojant atliekas Lietuvoje ir užsienyje.

Metodika yra universali ir skirta visoms suinteresuotoms šalims – atliekų darytojams, atliekų tvarkytojams, valstybės ir savivaldybių institucijoms.

Esamos atliekų tvarkymo sistemos analizė, siekiant parengti Valstybinio atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021-2027 metų plano projektą:

 

Galutinė ataskaita

 

Tarpinė ataskaita

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-15