BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„SoliTek“ saulės elektrinė – pakeliui į Lietuvos paviljoną Dubajuje

Lietuvos paviljonas „EXPO 2020” parodoje Dubajuje įgauna pavidalą. Čia jau puikuojasi jo karkasas – ažūrinė medinė fasado konstrukcija. Įsibėgėjant Lietuvos paviljono įrengimui, į parodą buvo išsiųsta ir pagrindiniu šio pastato išskirtinumu laikoma „SoliTek“ saulės elektrinės sistema.

Į paviljono karkasą bus integruoti naujos kartos stiklas-stiklas saulės kolektoriai. Instaliuoti juos padės JAE saulės energijos specialistai. Visų šalių paviljonai privalo naudoti atsinaujinančią energiją, todėl pastaroji sistema iš esmės atitiks keliamus reikalavimus bei pasitarnaus vėdinant ir ventiliuojant pastatą karštomis to krašto dienomis. Dėl klimato sąlygų darbai bus vykdomi tamsiuoju paros metu.

Už visą saulės elektrinės sistemos projektą atsakingi „SoliTek“ ją pilnai pritaikė ne tik karštiems, bet ir vėjuotiems Dubajaus orams. Joje instaliuoti dvipusio veikimo SOLID Bifacial bei stogo dangos funkciją atliekantys moduliai išretintomis celėmis. Bendra kolektorių suminė galia siekia 49,18 kW. Po parodos elektrinė bus pargabenta atgal į Lietuvą ir bus naudojama kitiems viešiesiems projektams.

  

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-27