BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vykdomas projektas „Visuomenės informavimas ir švietimas apie aplinką ir darnų vystymąsi“

Projektas Nr. 05.4.1-APVA-V-017-01-0002 „Visuomenės informavimas ir švietimas apie aplinką ir darnų vystymąsi“.

Projekto vykdytojas: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2016-08-29 – 2019-09-30.

Projekto tikslas: didinti gyventojų informuotumą apie aplinką ir jų aplinkosauginį sąmoningumą, keisti ir ugdyti visuomenės mąstymą ir vartojimo kultūrą, skatinti tausiai naudoti turimus išteklius.

Darniam vystymuisi svarbus visų šalių, tautų, jų visų visuomenės narių asmeninis indėlis, nepriklausomai nuo jų profesijos ar socialinio statuso. Kiekvienas žmogus turi susimąstyti apie aplinkai daromą žalą ir bandyti keisti savo vartojimo įpročius, todėl pirmiausia jis turi būti gerai informuotas.

Projekto esmė – Lietuvos gyventojų informuotumo didinimas įgyvendinant visuomenės informavimo ir švietimo aplinkos klausimais priemones: informacijos aplinkos tematika parengimas ir sklaida nacionaliniuose, regiono ir rajono laikraščiuose; neformalių edukacinių pamokų apie aplinką ir gamtos pažinimą vaikams organizavimas; viešųjų akcijų oro taršos, darnaus vystymosi, klimato kaitos padarinių gyvenamojoje aplinkoje mažinimo klausimais organizavimas; viešųjų renginių, skirtų atliekų susidarymo mažinimui ir prevencijai populiarinti ir skatinti, organizavimas; praktinių seminarų vietos bendruomenėse apie darnų vystymąsi ir aplinkos suvokimą lyčių lygybės aspektu organizavimas; viešosios nuomonės tyrimo apie visuomenės informuotumą aplinkos klausimais atlikimo ir komunikacijos rekomendacijų nustatytoms tikslinėms grupėms pasiekti parengimas.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.4.1-APVA-V-017 priemonę „Visuomenės informavimas apie aplinką ir aplinkosauginių rekreacinių objektų tvarkymas“ ir finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-22