BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2023 LIFE programos informacinė diena

2023 LIFE programos informacinė diena

 

Europos Komisijai paskelbus 2023 m. kvietimą teikti paraiškas projektams, finansuojamiems iš LIFE programos, Aplinkos projektų valdymo agentūra kartu su Aplinkos ministerija gegužės 24 d. 10 val. organizuoja LIFE informacinę dieną. Renginyje bus pristatytos kvietimo sąlygos ir bendradarbiavimo galimybės.

Renginys vyks viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilniuje. Jo metu bus galima susipažinti su kvietimo tikslu ir naujovėmis, galimais pareiškėjais ir partneriais, tinkamų projektų pavyzdžiais. Numatoma aptarti išlaidų tinkamumą ir reikalavimus teikiamoms paraiškoms. Taip pat bus galima susipažindinti su bendrojo finansavimo iš Lietuvos Respublikos biudžeto galimybėmis, pasidalinti savo projektų įgyvendinimo patirtimi, užduoti klausimus.

Esant poreikiui, bus galimybė individualiai pasikonsultuoti su LIFE programos ekspertais projekto vystymo bei paraiškų pildymo klausimais. Pageidavimą tokiai konsultacijai prašome nurodyti registracijos į renginį formoje.

Atkreipiame dėmesį, kad LIFE programa – vienintelė tik aplinkai, gamtos išsaugojimui ir klimato politikos veiksmams skirta ES programa. Šių metų kvietime numatyta skirti net 611 mln. eurų gamtos išsaugojimo, žiedinės ekonomikos ir gyvenimo kokybės, klimato bei perėjimo prie švarios energijos projektams.

Pirmą kartą skelbiamas kvietimas techninės pagalbos projektams, kurie užtikrintų jau baigtų projektų tęstinumą, ir specialus kvietimas naujojo europinio Bauhauzo iniciatyvai. Atsižvelgusi į šių dienų aktualijas, LIFE programa skirs lėšų projektams vandens bei atliekų tvarkymo sistemų atkūrimo Ukrainos miestuose projektams bei gamtos išsaugojimo projektams Ukrainoje ir Moldovoje. Paraiškas gali teikti bet kuris ES registruotas juridinis asmuo.

Daugiau informacijos apie kvietimą ir jo sąlygas rasite oficialioje programos svetainėje

Ketinantys dalyvauti renginyje kviečiami iki gegužės 19 d. užsiregistruoti svetainėje https://lifeprojektai.lt/renginiai/life2023/.

Informacija teikiama el. paštu [email protected].

Renginys nemokamas. Su programa galite susipažinti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-11