BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vaizdo konferencija LIFE INFO DIENA 2020

 

Šiais metais LIFE informacinė diena - tai vaizdo konferencija, kurią bus galima stebėti balandžio 23 dieną nuo 10 val. internetu. Kviečiame dalyvauti ir registruotis čia.

 

Vaizdo konferencijos metu Aplinkos ministerijos atstovas Inesis Kiškis pristatys LIFE programą ir Lietuvos bendrąjį finansavimą. LIFE projektus prižiūrinti NEEMO monitoringo ekspertė Viktorija Maceikaitė supažindins su 2020 metų LIFE kvietimu. EASME agentūros atstovas Šarūnas Zableckis pasidalins patarimais paraiškų rengėjams ir, svarbiausia, pristatys LIFE programos priemones dėl COVID-19 pandemijos.

 

Seminare dalyvaus ypatingi svečiai – tai ekspertai iš Švedijos, Estijos ir Ispanijos. Harriet Otterholm pristatys projektą SUNALGAE for LIFE, kaip pavyko padidinti saulės baterijų efektyvumą panaudojant dumblius. Timo Kark atskleis įvairialypę Estijos projektų patirtį dalyvaujant LIFE programoje. Tarptautinės konsultacinės įmonės Zabala, turinčios sėkmingą LIFE paraiškų rengimo patirtį, LIFE projektų koordinatorius Igor Idareta pasidalins gerąja praktika, kaip paruošti LIFE integruotąjį projektą.

 

Tiesioginės transliacijos metu dalyviai galės užduoti klausimus pranešėjams. LIFE paraiškų rengėjai taip pat turės galimybę asmeniniams video susitikimams su LIFE programos ekspertais, kurie vyks balandžio 24-29 dienomis. Kviečiame savo norą konsultacijai išreikšti registruojantis į vaizdo konferenciją.

 

Renginio programa 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-11