BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


   Laisvėjant karantino metu įvestiems suvaržymams dėl renginių uždarose patalpose, Aplinkos ministerija sulaukia vis daugiau paklausimų dėl planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos eksponavimo ir viešo visuomenės supažindinimo su planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo ataskaita organizavimo. 

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2017 m. spalio 31 d. įsakymo Nr. D1-885 „Dėl Planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ nuostatomis, ekstremaliosios situacijos metu apribojus visuomenės patekimą į savivaldybės ir (ar) seniūnijos patalpas, ataskaitos eksponavimas atliekamas internetu (eksponuojant ataskaitą elektroniniu formatu) PAV dokumentų rengėjo interneto svetainėje, o viešas visuomenės supažindinimas organizuojamas internetinės vaizdo transliacijos būdu, užtikrinant tiesioginę vaizdo, garso transliaciją ir jos įrašą, jį išsaugant ir sudarant atsakingajai institucijai galimybę gauti prie jo prieigą ir peržiūrėti, o dalyviams sudarant galimybes pateikti klausimus ir išgirsti atsakymus. 

   Informuojame, kad nepaisant mažėjančių suvaržymų dėl renginių uždarose patalpose organizavimo, jei viešinimo (viešo visuomenės supažindinimo su ataskaita) procedūros pradėtos tuo metu, kai buvo apribotas visuomenės patekimas į savivaldybės ir (ar) seniūnijos patalpas, jos baigiamos naudojant tuos pačius nuotolinius viešinimo būdus, t. y. ataskaitos eksponavimas atliekamas internetu, o viešas visuomenės supažindinimas organizuojamas internetinės vaizdo transliacijos būdu.

Poveikio visuomenės sveikatai  vertinimo metodinę medžiagą galite rasti čia:  

http://www.smlpc.lt/lt/metodine_medziaga/poveikio_visuomenes_sveikatai_vertinimas.html 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-30