BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Pranešk apie pažeidimus

Viena iš pagrindinių Aplinkos ministerijos vertybių ir veiklos principų – skaidrumas ir viešumas.

Jei turite informacijos apie galimai nesąžiningus Aplinkos ministerijos ar jai pavaldžių įstaigų darbuotojų veiksmus, piktnaudžiavimo atvejus ar kitokį korupcijos pasireiškimą, apie tai galite pranešti:

1. el. p. [email protected]; per pranešimų pateikimo platformą https://am.lrv.lt/lt/pranesk-patark-ivertink; paštu ar atvykus (A. Jakšto g. 4., Vilnius).

2. Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) tel. (8 5) 266 3333, el. paštu [email protected]. Daugiau informacijos STT interneto puslapyje https://www.stt.lt/.

3. Vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu (jei norite gauti pranešėjo statusą). Daugiau informacijos: https://am.lrv.lt/lt/korupcijos-prevencija/praneseju-apsauga

4. Pranešimus apie galimai neskaidrų ES struktūrinių fondų lėšų investavimą ar administravimą galima teikti ES struktūrinių fondų svetainėje Korupcijos prevencija |ES fondų investicijų programos interneto svetainė (esinvesticijos.lt)

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-16