>

Vaizdo reklamos konkursas „Vienkartinių puodelių šlovės pabaiga“

Vienkartiniai karštųjų gėrimų puodeliai turi baisią paslaptį – iš pažiūros atrodantys nekaltai popieriniai, giliai viduje, iš tiesų, yra dengti plastiku. Dėl šios priežasties jų beveik neįmanoma perdirbti.

Jei manai, kad vienkartiniai puodeliai yra atgyvena, kurios Lietuvoje turėtų nebelikti, jei nori prisidėti prie Europos Sąjungos tikslų mažinti vienkartinio plastiko naudojimą, kviečiame dalyvauti video reklamų konkurse, kurio pagrindinis prizas – tavo reklamos transliavimas vienoje didžiųjų šalies televizijų.

Reklamos tema – vienkartinių karštųjų gėrimų puodelių, skirtų išsinešti, naudojimo mažinimas. Pasitelkite fantaziją – kur ir kodėl žmonės perka karštuosius gėrimus išsinešti, kur juos geria, kokia alternatyva saugotų gamtą nuo taršos?

LR Aplinkos ministerijos organizuojamas konkursas vyksta nuo 2019 sausio 29 d. iki 2019 m. balandžio 7 d.

Kovo 25 d. visos reikalavimus atitinkančios reklamos paskelbiamos Aplinkos ministerijos feisbuko paskyroje „Darnūs namai“, kur varžosi dėl prizų iki balandžio 7 d.

Reklama – pavyzdys

Konkurso sąlygos

Daugiau informacijos apie konkursą galite gauti parašę ar paskambinę Aplinkos ministerijos Ryšių su visuomene skyriui [email protected], 864558336.

Atnaujinimo data: 2023-10-03