BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apie cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimą – ir seminaras, ir konsultacija

Data

2021 02 19

Įvertinimas
2
683_1698472746a59551ec114059adc296c2.jpg

Penktadienį vyks cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimo aktualijoms skirtas nuotolinis seminaras. Kadangi jis sulaukė didelio susidomėjimo – užsiregistravo daugiau kaip 240 dalyvių iš įvairių pramonės įmonių, bus surengtos dvi sesijos – dviem auditorijoms.

Seminaro metu Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupė – vyr. specialistė Aurelija Bajoraitienė ir patarėja Donata Pipiraitė-Vališkienė – supažindins su naujausiais ES tiesioginio taikymo ir nacionalinių teisės aktų cheminių medžiagų tvarkymo srityje pakeitimais, taip pat su Cheminių medžiagų ir preparatų apskaitos tvarkos aprašo reikalavimais ir aktualiais pakeitimais.

Naujosios Duomenų ir informacijos apie Lietuvos Respublikoje gaminamas, importuojamas, platinamas, eksportuojamas ir pramoninėje, profesinėje ar kitoje ūkinėje veikloje naudojamas chemines medžiagas ir preparatus, jų savybes, galimą poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai teikimo, rinkimo, kaupimo bei tolesnio paskirstymo tvarkos aprašo redakcijos pagrindinius reikalavimus ir svarbiausius pasikeitimus pristatys Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistė Monika Avižienė.

Šis seminaras – tai ir interaktyvi konsultacija. Ministerijos ir AAA specialistai atsakys į renginio dalyvių klausimus, bandys kartu spręsti problemas, kurių kyla teikiant duomenis ir informaciją AAA IS AIVIKS apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius.