BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos ministras su VMI vadove tarėsi dėl priemonių mažinti šešėlį statybos, medienos prekybos ir atliekų tvarkymo srityse

Data

2023 03 16

Įvertinimas
0
AM puslapio nuotraukos (27).png

Ketvirtadienį aplinkos ministras Simonas Gentvilas susitiko su Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Edita Janušiene. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės mažinant šešėlį skirtinguose sektoriuose: statybos, medienos prekybos ir atliekų tvarkymo.

„Valstybė turi stovėti legalaus, mokesčius mokančio verslo pusėje. Norime padėti legaliam verslui apsiginti nuo užribyje veikiančių medienos prekybininkų, atliekų tvarkytojų ir statybos vystytojų. Todėl susitikome pakalbėti, kaip stabdyti nesąžiningai konkuruojančius asmenis“, – sako aplinkos ministras.

Susitikimo metu sutarta aktyviau bendradarbiauti, apribojant nelegalaus darbo ir paslaugų atvejus. Bus  keičiamasi didesniu kiekiu duomenų, ieškoma teisinių reguliavimo priemonių, kuriomis būtų galima sumažinti šešėlį ir legaliai veikiantiems verslams sudaryti sąžiningos konkurencijos sąlygas.

Susitikime taip pat dalyvavo Aplinkos apsaugos departamento direktorius Giedrius Kadziauskas, aplinkos viceministrė dr. Daiva Veličkaitė-Matusevičienė ir viceministras Danas Augutis, Aplinkos ministerijos atliekų politikos grupės vadovė Vilma Slavinskienė, Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkės pavaduotojas Artūras Klerauskas.