BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Armėnijos atstovai Lietuvoje semiasi užstato sistemos kūrimo patirties

Data

2021 09 24

Įvertinimas
3
arm.jpg

Šią savaitę Lietuvoje lankosi Armėnijos Respublikos aplinkos, ekonomikos bei teritorinio valdymo ir infrastruktūros ministerijų ir Jerevano savivaldybės atstovų delegacija, vadovaujama aplinkos viceministrės Annos Mazmanyan. Vizito tikslas – susipažinti su mūsų šalies patirtimi, kuriant užstato vienkartinėms gėrimų pakuotėms sistemą.

Kaip pažymėjo su svečiais susitikusi aplinkos viceministrė Raminta Radavičienė, Lietuva yra pasiruošusi stiprinti bendradarbiavimą su Armėnija. „Žinome, kad ši šalis susiduria su rimtais iššūkiais aplinkos ir klimato kaitos srityse. Susitikimo metu matėme, kad armėnai nuoširdžiai domisi mūsų patirtimi ir išmoktomis pamokomis, kurias planuoja pritaikyti, kurdami savo atliekų tvarkymo sistemą. Mūsų kuriama sistema yra gerasis europinis pavyzdys, kuriuo domisi kitos šalys“, – sako Raminta Radavičienė.

Armėnijos delegacija lankosi VšĮ „Užstato sistemos administratorius“, jo įsteigtame pakuočių skaičiavimo centre ir Alytaus regioniniame atliekų tvarkymo centre.

Šis vizitas yra Aplinkos projektų valdymo agentūros įgyvendinamo Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto „Tvaraus stiklo ir plastiko atliekų valdymo sistemos sukūrimas“ dalis.