„Darom prie jūros“ kviečia pramogai su kilniu tikslu
Organizacija „Mes darom“ antrus metus iš eilės kviečia susiburti Baltijos jūros krantotvarkos darbams. Rugpjūčio 26–28 d. Karklėje nemokamo renginio metu dalyvių lauks ne tik kopų sutvirtinimo darbai, bet ir įvairios edukacijos po atviru dangumi.
Pajūrio kopas nuolat ardo ir griauna vis dažnėjančios audros, stiprūs vėjai ir krantus skalaujančios bangos, todėl festivalio „Darom prie jūros“ metu žabų tvorelėmis bus apsaugotos pajūrio kopos. Renginio metu organizacija „Mes darom“ tradiciškai prisidės ir prie paplūdimio švarinimo, rinkdami per vasarą poilsiautojų išmėtytas ar jūros išskalautas atliekas.
Po tvarkymosi darbų vyks filmų peržiūra bei gyvos muzikos koncertai po atviru dangumi. Lietuvos jūrų muziejus kvies praturtinti aplinkosaugos žinių bagažą per kūrybą, žaidimus ir kitas įtraukiančias edukacines veiklas.
Festivalio dalyviai kviečiami apsistoti palapinėse. Daryti gerus darbus norinčių rankų organizatoriai neskaičiuoja, tačiau atvykstančių su nakvyne prašo užsiregistruoti, daugiau informacijos apie renginį ir jo programą galima rasti čia.
Atnaujinimo data: 2022-08-19
Taip pat skaitykite:
Šeštadienį prasideda briedžių ir tauriųjų elnių patinų medžioklė: ką būtina žinoti medžiotojams
Aplinkosaugininkai stiprins limituotos žvejybos priežiūrą: nuo rugpjūčio 15 d. bus vykdomi reidai
Lietuvos pievose geltonuojančios rykštenės traukia akį, bet yra invazinės
Rudenį – naujas invazinių rūšių naikinimo kvietimas: organizuojama nuotolinė konsultacija
